Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Дробное число товара


Recommended Posts

Здравствуйте, возникла необходимость в продаже дробного числа товара ( а именно в квадратных метрах ), какие варинты решения данного вопроса возможны на данном движке?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте, возникла необходимость в продаже дробного числа товара ( а именно в квадратных метрах ), какие варинты решения данного вопроса возможны на данном движке?

Как именно Вы представляете себе процесс продажи? Покупатель должен ввести любую цифру? См. http://demo.opencart.com/index.php?route=product/product&path=20&product_id=42 - обратите внимание на поля Text и Textarea. Если спросите у него телефон на этапе оформления заказа, сможете решить вопросы голосом.

Если нужен контроль остатка и невозможность заказать лишнее - переделывайте количество в дробную величину. По-моему, всё заработает в этом случае автоматом.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 10 months later...

Я хочу продавать ткани, и мне нужны в окошке заказа где количесво штуки - метры, заполнение в

десятичных(1,2м. 15,9м.) ocstore_v1.5.1.3 или ocstore_v1.5.3.1.

Пример http://olmatex.com/

Если это реально, отправьте пожалуйста файлы или ссылочку. :((ОЧЕНЬ НУЖНО) :(

пишите на [email protected]

СПАСИБО!!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.