Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Найдено] Общий сквозной фильтр по сайт


pasha77

Recommended Posts

Нужен такой фильтр, чтобы его можно было включить 1 раз и он всегда действовал, поясню..

У меня магазин по запчастям для 5 моделей разных автомобилей. В напке сайта я делаю блок "Отметьте галочкой свой автомобиль" и пять вариатов. И далее при путешествии по сайту человеку показываются запчасти ТОЛЬКО для его автомобиля..

 

Как это реализовать? Может как-то тегами, или атрибут? И как сделать чтобы фильтр не сбрасывался при "хождении" по сайту, а желательно вообще надолго запоминался даже для незарегистрированного Юзера. Может есть какие-то фильтры уже готовые?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


да это оно, спасибо! я тока не понял там через теги реализация или атрибуты? Переводчик переводит в какую-то ахинею, не могу нормально разобраться в модуле..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.