Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Хостинг


Dimkas0

Recommended Posts

Я пользуюсь виртуальным сервером с автоматическим выделением ресурсов clodo.ru

3 магазина на opencart и еще несколько сайтов держит нормально, а главное если будет наплыв посетителей то оперативка добавится автоматически, да и 14 ядер процессора должно хватить )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Уже более двух лет пользуюсь http://avahost.ua . Еще ниразу небыло никаких приреканий. Если планируют работы, то предупреждают про это и говорят время завершения.

Из VDS могу порекомендовать http://vds.ua

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 years later...

HostPro.ua - Лучший хостинг. Отличные тарифы, компетентная техподдержка 24/7... и качественное обслуживание, я размещаюсь на облаке очень доволен Проверено временем, Сам пользуюсь и рекомендую. Пожизненная скидка -10% с промокодом, на хостинг P235603-39483, на Cервера P235603-64089

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Digitalokean и hostyes, аналога хостеса так и не нашел, либо цены конь и тормоза в комплекте или панели управления не хорошие, но это же личное предпочтения. Диджиталокеан вообще сказка

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.