Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

хотелось бы что бы клиент не тыкал по сайту добаляя в корзину по 1 резиночке стоимостью 2,5 руб...


Recommended Posts

Добрый день! Интересует такой вопрос. Возможно ли сделать на базе опенкарт 1.5.5.1.2 функционал как тут . Просто начал делать ИМ и вот столкнулся с такой проблеммой, хотелось бы что бы клиент не тыкал по сайту добаляя в корзину по 1 резиночке стоимостью 2,5 руб, а на одной странице добавил сразу полноценный заказ. Прошу помочь, спасибо!

Змінено користувачем afwollis
отредактирован заголовок темы
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А при чем здесь "Мульти-магазин!" ?

Это я так придумал. Мульти потому что можно заказывать несколько товаров на одной странице, а не потому что он мультиязычный

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Это я так придумал. Мульти потому что можно заказывать несколько товаров на одной странице, а не потому что он мультиязычный

Не правильная терминология мультимагазин в opencart - это совершенно другой функционал

А  это товары опциями и комплект товаров - ищите по этим словосочетаниям

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.