Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено?..] Seo Pro (не работает)


Recommended Posts

в конце без точки?

Да без точки. Это я давно знаю, что нужно переименовывать.

 

а папочку cache очищали? ток не удаляйте index.html в папочке cache, которая находится по адресу: tvoilybimisite/system/cache/

Не чистил. У меня шаблон journal 2.5.1, в нем свой кеш очистка стоит.

Удалил родной модуль категорий (т.к. у шаблона свой есть) и сразу у некоторых товаров нормальная ссылка с html в конце стала, а у некоторых осталась как index.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


там свой чпушник

 

этот не будет работать

 

устанавливал Seo Pro на ОС2.0.2. с шаблоном Journal. Возникла проблема с урлами встроенного в шаблоне блога. Для блога пропала ЧПУ, хотя без Seo Pro все работало. Как сделать ЧПУ для блога?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если вы покупали этот Journal, почему ответы не искать у автора? Или шаблон случайно попался на глаза  нахаляву в сети и данная манна небесная халявы должна продолжать литься в виде тех поддержки по решению проблем здесь на форуме?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.