Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как сделать вывод категории в файле search.php


Apelcun

Recommended Posts

Мне нужно добавить категорию к которой относится товар к странице с товаром. И добавить категорию при выводе товаров как на картинке. Как это возможно сделать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


я сделал 1 способом у меня только выводит цифру категории, я сделал 2 способом у меня пишет ошибку в строке контроллера которую я добавил, я сделал 3 способом и вообще ничего не произошло. Версия oc store 1.5.5.1.2 что делать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Как сделать вывод категории в файле search.php с названием категории к которой относится товар и картинкой категории. Чтобы было как на картинке. Версия ocStore 1.5.5.1.2

Dwm 2015-03-12 23-16-58-49.png

Напишите пожалуйста по подробнее, потому что на форуме нашел лишь зацепки, но у меня так  и не вышло это правильно сделать, за ранее благодарен

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.