Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не видно закаченных модулей


MichaelCarleone

Recommended Posts

Есть магазин работающий с модулями. Был год в бэкапе, поднял, все работает, модули сторонние тоже. На данный момент уже второй модуль который я пытаюсь постановить не отображается в списке модулей. С чем это может быть связано? Речь идет не о Vq Mod'ах.

 

Журнал ошибок ничего подозрительного не выдает, кроме нотисов

 

2015-03-12 14:25:07 - PHP Notice:  Undefined variable: text_octeam in /home/домейн_нейм/public_html/vqmod/vqcache/vq2-admin_view_template_common_header.tpl on line 194
2015-03-12 14:25:07 - PHP Notice:  Undefined variable: octeam_toolset in /home/домейн_нейм/public_html/vqmod/vqcache/vq2-admin_view_template_common_header.tpl on line 196
2015-03-12 14:25:07 - PHP Notice:  Undefined variable: text_octeam_toolset in /home/домейн_нейм/public_html/vqmod/vqcache/vq2-admin_view_template_common_header.tpl on line 196

 

 

Устанавливаю как обычно - закачиваю файлы и смотрю в списке  Дополнений есть ли там закачанное дополнение. Может я что-то забыл и не так делаю, а, братишки?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.