Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как заменить colorbox на fancybox


Recommended Posts

Собственно весть вопрос в названии.
Полностью перейти на fancybox, не нравиться мне colorbox...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Залить скрипт ,подключить в хидер,заменить  там где выводился колорбокс на фенсибокс.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Если подключить в хидер,то можно и не лезть в контроллеры.Ведь на сколько я помню в версии 1.5.5.1 подключили его в контроллеры  вместе с тем что убрали из хидера) Или я не прав.

 

PS хотя конечно так более кошерно)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Залил папку с fancybox, далее воспользовался поиском и заменой colorbox на fancybox в всех файлах папки /catalog (кроме папки colorbox) 

и в файле header.tpl добавил код (ниже) и все, теперь работает!

<script type="text/javascript">
jQuery(document).ready(function() {
  jQuery('a[class="fancybox"]').fancybox();
});
</script>

UPD: Перестал работать слайдер, переместил код (выше) в низ перед закрытием </body> пока все нормально!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вот так лучше подключить

<script type="text/javascript" src="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.pack.js"></script>
<link rel="stylesheet" type="text/css" href="catalog/view/javascript/jquery/fancybox/jquery.fancybox-1.3.4.css" media="screen" />
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.