Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Интеграция форума с OpenCart


hardigan

Recommended Posts

Доброго времени суток!Может кто знает как можно прикрутить к этой замечательной CMS какой-нибудь простой форум (желательно русский и с интеграцией пользователей)?Буду рад ответам!!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

На сколько я копался, готового решения не нашел :( Но по идеии, не должно возникнуть особых сложностей. Потому как что там что там пароли в виде md5(хеша). Более того, сейчас как раз хочу подружить с phpbb движок сайта myopencart.ru а так как он полностью написан на фреймоврке opencart. То по аналогии можно будет подружить и сам магазин. Результатами поделюсь.

Ну у вас получилось?
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


На сколько я копался, готового решения не нашел :) Но по идеии, не должно возникнуть особых сложностей. Потому как что там что там пароли в виде md5(хеша). Более того, сейчас как раз хочу подружить с phpbb движок сайта myopencart.ru а так как он полностью написан на фреймоврке opencart. То по аналогии можно будет подружить и сам магазин. Результатами поделюсь.

Если что то получится - отпишитесь пожалуйста!
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Эту идею оставил. Так как секюрность полностью нарушается магазина :( Более того, скоро вообще разнесу по разным серверам форум и сайт.

расскажи пожалуйста почему нарушается и за счет чего?и почему нужно принимать такие меры по разделению форума и сайта?
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.