Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Поиск шаблона модуля Фильтра на примере


spews

Recommended Posts

Бывает ли на opencart 1.5.5.1 или ocstore 1.5.5.1 - столь совершенный дизайн модуля Фильтр как на этом сайте ??? http://parfums.ua/parfums.html

 

Там так всё под линеечку, ну так красиво и так ровненько выстроено, ничего не переносится, очень слаженно отображается ??? Смогу ли я найти такой же ДИЗАЙН или ШАБЛОН или просто так же настроить платный какой-нибудь в конфиг файле ??? Ну вот я сколько не видел фильтров разных авторов ничего симпотичного не видал, я не могу из-за этого перейти на БИТРИКС, но в такое я просто влюбился. Теперь по делу !!! Я понимаю конечно, что это сделано на движке "1С Битрикс". Но нельзя ли реализовать ВНЕШНИЙ ВИД (по моему очень даже КРАСИВО) такой же для opencart??? Просто выравнивание сделать по левой стороне, а сам блок шире был, и текст сделать меньше, подобрать шрифт. А то сколько не смотрю, очень узкий блок фильтров и очень не красиво, когда переносится строчка с длинным текстом. Очень хочу его найти.

poisk-shablona-filtra.jpg

post-674123-0-68824500-1385382816_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.