Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Установка модулей


rolond

Recommended Posts

Подскажите пожалуйста как устанавливать модули? Скачиваю нужные мне модули, произвожу разархивирование,  вложенные папки переношу в папку vqcache, но модуль не появляется что я не так делаю подскажите ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


курите не ту траву.

у каждого нормального дополнения есть инструкция по установке от автора

Вот этот модуль хочу установить https://opencartforum.com/files/file/420-%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BB%D1%8C-%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%8B-webmoney-wmz-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-ocstore-153/ где тут инструкция ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я так и делаю!!! но после установки 2 папок в корень сайта в оплате не чего нового не появляется

Ну, наверное, надо модуль включить и настроить, чтобы в оплате что-то появилось.

В административной части модули оплаты находятся в 'Дополнения -> Оплата'.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


не папки надо копировать в корень, а файлы например из папки admin из дистрибутива модуля копировать в соответствующую папку admin на хостинге...и т. д. 

Установил как надо, подключил, но при переходе к оплате выдаёт ошибку err: 4 merchant purse (Z239754761051) not activated step:131   не подскажите как устранить 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


насколько я в курсе, аттестат должен быть не менее аттестата продавца....чтоб привязать его к ИМ

Насколько помню персонального аттестата достаточно, только лимиты там меньше по сравнении с аттестатом продавца.
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.