Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Подскажите по теме якорей в тексте


iclebo

Recommended Posts

Можно ли сделать, чтобы в тексте присутствовали якоря, к примеру, если нажать на картинку в тексте, она переносит Вас к тексту на этой же странице, но находится он где-то посередине?  у мене не получилось. Если ставлю якорь, то меня переносит на страницу (на адрес не смотрите это к примеру) 123.ru/# что я делаю не так?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Можно ли сделать, чтобы в тексте присутствовали якоря, к примеру, если нажать на картинку в тексте, она переносит Вас к тексту на этой же странице, но находится он где-то посередине?  у мене не получилось. Если ставлю якорь, то меня переносит на страницу (на адрес не смотрите это к примеру) 123.ru/# что я делаю не так?

Вот якорь:

<a name="yakor"></a>

Вот ссылка на якорь:

<a href="#yakor">Якорь</a> ("123.ru/" не надо ставить в ссылке)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


в поиск.

тема обсуждалась несколько раз и подробно расписывались несчастные два шага для создания якорей.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.