Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помилка при встановлені


Recommended Posts

Доброго
Ви краще напишіть в тему ТП модуля де ви  купляли.

Бо це загальна тема і ми не розуміємо що таке "ваш модуль"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Швидше за все у вас стоїть ще якийсь модуль з прискорення або логування DB і він конфліктує з Lightning.

Спробуйте виявити його і відключити.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В точку джет кеш стоїть але я його повністю відключав перед встановленням на іншому сайті робив так само з джет кешем і все працювало, його потрібно повністю видалити щоб встановився без цього вильоту

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.07.2024 в 19:14, Andi_of_Ternopil сказал:

В точку джет кеш стоїть але я його повністю відключав перед встановленням на іншому сайті робив так само з джет кешем і все працювало, його потрібно повністю видалити щоб встановився без цього вильоту

А де ви узяли Jet Cache? Щось я не бачу вас у переліку тих хто придбав модуль...
Напишіть в особисті повідомлення де ви його купили і номер рахунку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я десь півроку по фріланс біржах беру замовлення, сайт замовника коли я до нього приступив джет кеш уже на ньому був

15.07.2024 в 21:12, markimax сказал:

А де ви узяли Jet Cache? Щось я не бачу вас у переліку тих хто придбав модуль...
Напишіть в особисті повідомлення де ви його купили і номер рахунку

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.07.2024 в 21:49, Andi_of_Ternopil сказал:

Я десь півроку по фріланс біржах беру замовлення, сайт замовника коли я до нього приступив джет кеш уже на ньому був

 

Так, є домен в переліку
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.