Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

ищу модуль обмена данными между 1С BAS Бухгалтерия проф и осторе 2.3


Svetas2022

Recommended Posts

ищу- куплю модуль обмена данными между 1С BAS Бухгалтерия проф и осторе 2.3

1. выгрузка в  1С BAS Бухгалтерия проф из осторе 2.3 - документ "отчет розничных продаж" -продажи;

2. двухсторонний взаимообмен справочников Номенклатура, Контрагенты, Контакты (контрагентов);

3. двухсторонняя синхронизация остатков и цен (в случае потребности) товаров (сайта и 1С);

4. печать чеков;

5. двухсторонняя синхронизация оплат заказов (сайта и 1С);

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

Доброго вечора. 

Судячи з опису вимог та повідомлень в темах з модулями ви хочете побудувати облікову систему, де в центрі буде сайт, а поряд база бухгалтерії з двостороннім обміном. 

Я спеціалізуюся саме на інтеграціях БАС/1С з Opencart (OCStore) і можу вам сказати, що це буде провальна ідея - так робити. Та ще й в якості облікової системи брати бас бухгалтерію, яка впринципі для цього не підходить. В ній навіть чеків немає, тільки звіти про роздрібні продажі.

 

Є готове відкатане рішення. Це зв'язка БАС Малий бізнес (УНФ) та Opencart (OCStore). В центрі БАС - там відбувається основна робота з товарами та замовленнями. 
Якщо цікаво - напишіть в особисті. Впровадили вже так добрий десяток проєктів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.