Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Гугл Аналітика: Перевірте налаштування згоди на використання даних


Recommended Posts

Добрий день! В аналітиці з явився банер з наступним текстом
 

Цитата

"Перевірте налаштування згоди на використання даних
Дізнайтеся, які сервіси Google можуть отримувати персональні дані, на які користувачі з Європейської економічної зони (ЄЕЗ) дали згоду."



При натисканні керування данними, відкривається шторка з тегом відстеження та двома попередженннями 

Цитата

 

Щоб переконатися, що ви отримуєте згоду кінцевих користувачів перед надсиланням персональних даних Google у рекламних цілях , реалізуйте сигнали згоди на збір даних про рекламу. Ви можете використовувати платформу для запитів згоди або режиму згоди API. Докладніше про сигнали згоди 

infoСигнали згоди на персоналізацію реклами не знайдено
Щоб переконатися, що ви отримуєте згоду кінцевих користувачів з ЄЕЗ перед надсиланням персональних даних до Google з метою персоналізації реклами, реалізуйте сигнали згоди на персоналізацію. Якщо в персональних даних немає позначки згоди від кінцевих користувачів, відвідувачі з ЄЕЗ не будуть включені до списків аудиторій, що надсилаються до Google Рекламу, що вплине на персоналізацію реклами. Щоб настроїти сигнали згоди, використовуйте платформу для запитів згоди або режиму згоди API. Докладніше про сигнали згоди 

 


Хто стикався? Та наскількі ці "сигнали" обов язкові? Політика куккі є на сайті, але про те що вона є гугл ніяк не повідомляється, я так розумію тепер вони хочуть знати які користувачі погодилися з політикою?

Змінено користувачем plastiplussale
  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


https://developers.google.com/tag-platform/security/guides/consent?hl=ru

 

Цитата

Если статус согласия не указан явно, используется значение по умолчанию – granted

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Не знаю чи можна за правилами форуму викладати посилання на інші ресурси, але тут відмінно все розписали, а в самому низу навіть вказують де і як підключити. Я вже підключив, начебто працює

 

https://turboweb.com.ua/blog/z-06-03-iakshcho-ne-maiesh-consent-mode-ne-zmozhes/?utm_source=eSputnik-promo&utm_medium=email&utm_campaign=Ne_maєsh_Consent_Mode_-_ne_zmozhesh_torguvati_na_terenakh_Єvrosojuzu&utm_content=ZT1nbG9iYXZvdmFAZ21haWwuY29tJnA9MzgwNjgwNTE4NDEzJm49

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 05.03.2024 в 11:13, spectre сказав:

Мені здається ви втратили контекст де ця фраза була використана. То був example. 

1584849137_Screenshot2024-03-14at15_37_41.thumb.png.58f83e2fa1781bafef0e1086d2998779.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.