Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вопрос по рекламе


svit2005

Recommended Posts

Здравствуйте. Хочу запустить рекламу в Google Shopping. В Google Ads при регистрации есть возможность получить бонус 10000 грн , если ты потратил такую же сумму за 60 дней. Подскажите пожалуйста если рекламой не пользовался раньше и есть старый гугл- аккаунт, это прокатит или нужно создавать новый аккаунт? Кто сталкивался? Заранее благодарю.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 28.01.2024 в 18:54, svit2005 сказав:

Здравствуйте. Хочу запустить рекламу в Google Shopping. В Google Ads при регистрации есть возможность получить бонус 10000 грн , если ты потратил такую же сумму за 60 дней. Подскажите пожалуйста если рекламой не пользовался раньше и есть старый гугл- аккаунт, это прокатит или нужно создавать новый аккаунт? Кто сталкивался? Заранее благодарю.

Це працює тільки на нових аккаунтах і видається гуглом в автоматичному режими після активації коду. Як тільки ви витратите 10 000 грн і більше. Але будьте уважні не всім новим аккаунтам ця опція надається зараз

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Новый аккаунт я так понимаю это аккаунт Гугл, а не аккаунт Ads? Т.е. если ты давно пользуешься gmail  под определенным аккаунтом и не запускал на нем рекламу, то его уже использовать нельзя? Нужно создавать новый?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 29.01.2024 в 20:02, svit2005 сказав:

Новый аккаунт я так понимаю это аккаунт Гугл, а не аккаунт Ads? Т.е. если ты давно пользуешься gmail  под определенным аккаунтом и не запускал на нем рекламу, то его уже использовать нельзя? Нужно создавать новый?

Якщо, раніше не єдиного разу не створювали в гугл аккаунті, кабінет ADS то може прокотити, але в основному такі акції вони дають на нові сайти та нові аккаунти

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.