Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Прошу дать совет в выборе размера картинок для слайдшоу и банеров на сайте !


OMGsite

Recommended Posts

НУжен совет для чайника , в каком смысле ....
Попал на должность где надо "вылизать сайт" на OpenCart3 , но увы я никогда с этим не сталкивался )))) 
Технически уже понятие и практика есть как создавать и засовывать баннера, нет понимания как мне выбирать размеры картинок у коллеги фотошопера что-бы красиво вставлять их на слайдшоу или банер для категорий ) 
Вот сейчас допустим стоит слайдшоу с картинкой , но она узкая и хотят шире , но по возможностям опенкарт там делаю размеры шире и сама картинка не растягивается (с ухудшением качества) а просто вырастают сверху и снизу поля белого цвета и просто увеличилась площадь  кликабельного места ) 

РАсскажите принцип подбора правильного размера баннера )))) 

9787fef9-6355-4930-9c12-6f0ae4bc0132.jfif

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Принцип - учиться пользоваться инспектором (dev tools), смотреть нынешние размеры картинок до и после ресайзов, смотреть реализацию слайдера, разбираться в CSS. Чтобы понять, что может слайдер и какие картинки ему можно давать.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.