Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ціна для різних груп покупців


Recommended Posts

В 02.10.2023 в 14:06, alinacmml сказав:

Доброго дня! Підскажіть як ocStore 3.0х додати ціни товарам для різних груп продавців ? А саме ціни для авторизованих і схвалених груп клієнтів?

Доброго дня

 Для цього є відповідний модуль, за допомогою якого можна це зробити

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.10.2023 в 14:25, AlexProger сказал:

Доброго дня

 Для цього є відповідний модуль, за допомогою якого можна це зробити

Знижка на % для певної групи? Я так розумію, людині треба окремі ціни в окремих полях. Покажіть модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 02.10.2023 в 14:27, Etegro сказав:

Знижка на % для певної групи?

Я маю прайс лист, ціни в якому вже пораховані формулами. Хочу знайти рішення для того, щоб в такому вигляді його завантажувати і на сайті були роздрібні ціни для всіх покупців, а для партнерів (в яких будуть свої акаунти і відповідно свої групи) інші. Кожен покупець бачить тільки одну ціну на товар

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Так а Знижки (Discount)? Дефолтна вкладинка Опенкарту не підходить? На відміну від акцій там не буде закресленої старої ціни, та нової. Там буде лише одна ціна.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 02.10.2023 в 15:03, SergeTkach сказав:

Так а Знижки (Discount)?

Скористалась цією опцією. Головне було пришвидшити завантаження прайсу одразу з прайс листу через модуль і правильно відобразити на сайті в групах клієнтів. Дякую!

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.