Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Адаптивна таблиця в товарній картці


vanekzp

Recommended Posts

Добрий день підкажіть як вирішити питання адаптивності таблиці в товарі наприклад розміром 8 х 50? Оскільки функціонал таблиці 10х10 більше не передбачає, і власне в ширину більше 2 якщо поставити, то пливе мобільна версія

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 25.08.2023 в 13:00, Tom сказав:

Покажите пример.

ви не знаєте як виглядає таблиця в опенкарт/окстор? і що вона не призначена для мобільного (по дефолту), а тільки для ПК версії? тоді навряд чи ви мені чимось допоможете

Змінено користувачем vanekzp
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Достаточно дать ссылку.

Я знаю как выглядят таблицы и не только в опенкарт.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Как и ссылки на проблему.

Потому что имея ссылку, можно дать точный совет.

А по картинке, это на уровне кофейной гущи.

Вот человек спросил и получил совет по месту.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 28.08.2023 в 10:25, Tom сказав:

Потому что имея ссылку, можно дать точный совет.

Так посилання поки що немає бо власне проблеми поки ще немає. Оскільки таблиці поки не створював і не додавав в картки. Але бачив як це в опенкарті працює і анвіть для експерименту (те що вам надсилав) створив таблицю і в моб версії коли я почну додавати широкі табличні дані 10 на 10 з текстами і цифрами воно розтягне її на два мобільні екрани.

Раніше десь був додаток тут який дозволяв адаптувати або перхні рядки переставляти справа комбінувати в різні моделі щоб таблиці були адаптивні. Але видно додаток був рос. то видалили, чи може щось не так з ним.

Я просто на перспективу питаю чи є рішення по таблицям і які?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Откройте мою ссылку. Там и вопрос и озвученное решение под конкретный шаблон и страницу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 28.08.2023 в 11:01, Tom сказав:

Откройте мою ссылку. Там и вопрос и озвученное решение под конкретный шаблон и страницу.


Дякую.. почитаю. А модулів по таблицях ніяких немає?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я дал ссылку на решение в результате которого на маленьких экранах у таблиц будет скрол .

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.