Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Підтримка] MonoPay оплата для Opencart - модуль для подключения эквайринга Monobank к Opencart


bogdan281989

Recommended Posts

MonoPay оплата для Opencart - модуль для подключения эквайринга Monobank к Opencart


MonoPay оплата для Opencart - модуль для подключения эквайринга Monobank к Opencart


Внимание! Модуль официально продается только на двух площадках https://opencartforum.com/ и https://opencart.kyiv.ua/ . Все остальные места продажи являются пиратскими и отношения я к ним не имею, так и к содержимому модулей, которые там продаются!

 

Модуль эквайринга от Monobank (monopay) для Opencart позволяет легко и быстро подключить оплату в ваш магазин и использовать все преимущества от Монобанка.

Преимущества модуля MonoPay оплата для Opencart

Этот модуль для Opencart использует много методов от API Монобанка, позволяет пользователю настроить весь процесс оплаты и работы с оплатами в админке магазина. Основные преимущества:

  • Возможность назначения разных статусов заказу для разных действий.
  • Возможность замораживать средства (HOLD) у пользователя до решения менеджера.
  • Прием или возврат замороженных денег из админки магазина (после уточнения деталей у клиента, проверки наличия товара и тд).
  • Просмотр списка платежей (пока только в тестовом режиме).
  • Создание инвойсов (счетов на оплату) из админки магазина.
  • Оказание поддержки покупателям модуля.

Демо модуля

Админка: перейти

Логин: demo

Пароль: demo

Установка

Установка модуля производится стандартно, через админку:

  1. Выбрать архив со своей версией Opencart и скачать через стандартный установщик модулей.
  2. Обновите модификаторы.
  3. Установить модуль, ввести лицензионный ключ.
  4. Настройка всех параметров, сохранение настроек.

Обновление

Для обновления в 2.3:

  1. Удаляем модификатор модуля.
  2. Загружаем новый архив.
  3. Заходим в настройку модуля и сохраняем настройки на кнопку.

Для лицензирования в модуле закодирован один файл админпанели, все остальные файлы открыты и доступны для редактирования. Ключ выдается на один домен и один тестовый поддомен в течение 24 часов с момента покупки. Отмены и перевыдачи ключей на другой домен нет!


  • Автор
  • долучення
    31.07.23
  • Категорія
  • Системные требования
    IoncubeLoader, PHP => 7.3
  • Метод активации
    По запросу в ЛС
    По запросу на почту
    По емейлу
    Автоматическая активация
  • Ioncube Loader
    Требуется
  • ocStore
    3.0
    2.3.0.2.4
    2.3
    2.2
    2.1
  • OpenCart.Pro, ocShop
    Opencart.pro 2.3
    Opencart.pro 2.1
  • Звернення до сервера розробника
    Нет

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

02.08.2023 в 21:48, magdek сказал:

Вітаю для оксто 2.3 можна очікувати версію?

Не очікував що так швидко одобрять модуль, буде під 2.3 до кінця тижня

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 02.08.2023 в 22:16, bogdan281989 сказав:

Не очікував що так швидко одобрять модуль, буде під 2.3 до кінця тижня

Також чекаю під опенкарт 2.3

Підкажіть будь ласка, чи потрібно реєструвати мерчант та прив'язувати документи для отримання оплат? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый день @bogdan281989 .

Наверно Вы забыли в модификаторе поставить проверку {% if mono_pay_status %} т.к. сейчас кнопка MONOPAY выводится во всех заказах. Вариант решения ниже верный? Наличие переменной mono_pay_status я не проверял.

Скрытый текст
    <operation>
      <search><![CDATA[<div class="pull-right">]]></search>
      <add position="replace"><![CDATA[<div class="pull-right">
      {% if mono_pay_status %}
      <div class="btn-group">
      <button type="button" class="btn btn-primary dropdown-toggle" data-toggle="dropdown" aria-haspopup="true" aria-expanded="false">MonoPay <span class="caret"></span></button>
      <ul class="dropdown-menu dropdown-menu-right">
          <li><a href="#" id="get-info-monopay"><i class="fa fa-exchange" aria-hidden="true"></i> {{ text_trans_order }}</a></li>
          <li role="separator" class="divider"></li>
          <li>
			{% if invoice_info.pageUrl %}
                <div class="text-center"><i class="fa fa-file-text-o" aria-hidden="true"></i> {{ text_invoice_base }} <button data-toggle="tooltip" id="copy-invoice-url" title="{{ text_invoice_copy }}" class="btn btn-sm btn-default"><i class="fa fa-files-o" aria-hidden="true"></i></button> 
                <button data-toggle="tooltip" title="{{ text_invoice_delete }}" class="btn btn-sm btn-danger" id="delete-invoice"><i class="fa fa-trash" aria-hidden="true"></i></button>
                <input type="text" value="{{ invoice_info.pageUrl }}" id="invoice-url" style="z-index: -47;position: absolute;top: -200%;" /></div>
            {% else %}
                <a href="#" id="get-modal"><i class="fa fa-link" aria-hidden="true"></i> {{ text_trans_link }}</a>
            {% endif %}
          </li>
      </ul>
      </div>
       {% endif %} ]]></add>
    </operation>

 

 

Ещё нашел ошибку:

Скрытый текст
  <file path="admin/controller/common/column_left.php">
    <operation>
      <search><![CDATA[if ($this->user->hasPermission('access', 'sale/recurring')) {]]></search>
      <add position="before"><![CDATA[
        if ($this->user->hasPermission('access', 'sale/wfp')) {
			$sale[] = array(
				'name'	   => $this->language->get('text_wfp_transaction'),
				'href'     => $this->url->link('sale/mono_pay', 'user_token=' . $this->session->data['user_token'], true),
				'children' => array()		
			);	
		}
      ]]></add>
    </operation>
  </file>

 

 

sale/wfp нужно заменить на sale/mono_pay. wfp встречается ещё в локализации, но это уже не критично.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

04.08.2023 в 21:40, IHOR1989 сказал:

Добрый день @bogdan281989 .

Наверно Вы забыли в модификаторе поставить проверку {% if mono_pay_status %} т.к. сейчас кнопка MONOPAY выводится во всех заказах. Вариант решения ниже верный? Наличие переменной mono_pay_status я не проверял.

  Показать содержимое
    <operation>
      <search><![CDATA[<div class="pull-right">]]></search>
      <add position="replace"><![CDATA[<div class="pull-right">
      {% if mono_pay_status %}
      <div class="btn-group">
      <button type="button" class="btn btn-primary dropdown-toggle" data-toggle="dropdown" aria-haspopup="true" aria-expanded="false">MonoPay <span class="caret"></span></button>
      <ul class="dropdown-menu dropdown-menu-right">
          <li><a href="#" id="get-info-monopay"><i class="fa fa-exchange" aria-hidden="true"></i> {{ text_trans_order }}</a></li>
          <li role="separator" class="divider"></li>
          <li>
			{% if invoice_info.pageUrl %}
                <div class="text-center"><i class="fa fa-file-text-o" aria-hidden="true"></i> {{ text_invoice_base }} <button data-toggle="tooltip" id="copy-invoice-url" title="{{ text_invoice_copy }}" class="btn btn-sm btn-default"><i class="fa fa-files-o" aria-hidden="true"></i></button> 
                <button data-toggle="tooltip" title="{{ text_invoice_delete }}" class="btn btn-sm btn-danger" id="delete-invoice"><i class="fa fa-trash" aria-hidden="true"></i></button>
                <input type="text" value="{{ invoice_info.pageUrl }}" id="invoice-url" style="z-index: -47;position: absolute;top: -200%;" /></div>
            {% else %}
                <a href="#" id="get-modal"><i class="fa fa-link" aria-hidden="true"></i> {{ text_trans_link }}</a>
            {% endif %}
          </li>
      </ul>
      </div>
       {% endif %} ]]></add>
    </operation>

 

 

Ещё нашел ошибку:

  Показать содержимое
  <file path="admin/controller/common/column_left.php">
    <operation>
      <search><![CDATA[if ($this->user->hasPermission('access', 'sale/recurring')) {]]></search>
      <add position="before"><![CDATA[
        if ($this->user->hasPermission('access', 'sale/wfp')) {
			$sale[] = array(
				'name'	   => $this->language->get('text_wfp_transaction'),
				'href'     => $this->url->link('sale/mono_pay', 'user_token=' . $this->session->data['user_token'], true),
				'children' => array()		
			);	
		}
      ]]></add>
    </operation>
  </file>

 

 

sale/wfp нужно заменить на sale/mono_pay. wfp встречается ещё в локализации, но это уже не критично.

Первый вопрос - специально сделал так, чтобы можно было инвойс генерировать любому заказу. Сделаю настройку чтобы это отключать. Остальное обновлю, сама платежка должна работать.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня стосовно модуля. Так як версії від моно стали неадекватно рахувати на сторінці оплати (у меня стоїть USD 1 а UAH я кожен день курс змінюю та мій курс відрізняється від моно та офіційного) хотів би запитати він коректно буде на сторінку оплати суму віддавати? (Бо моно модуль віддає вартість товара в доларах просто міняючи на гривню. Наприклад товар 25.76$ а він на сторінці оплати виставляє 25.76 грн)

Або може є тестовий варіант на добу. Або ж купити та потім якщо буде криво чекати апдейта або повернення коштів? 

Дякую.

 

 

Змінено користувачем Netboss_OD
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


05.08.2023 в 21:46, Netboss_OD сказал:

Доброго дня стосовно модуля. Так як версії від моно стали неадекватно рахувати на сторінці оплати (у меня стоїть USD 1 а UAH я кожен день курс змінюю та мій курс відрізняється від моно та офіційного) хотів би запитати він коректно буде на сторінку оплати суму віддавати? (Бо моно модуль віддає вартість товара в доларах просто міняючи на гривню. Наприклад товар 25.76$ а він на сторінці оплати виставляє 25.76 грн)

Або може є тестовий варіант на добу. Або ж купити та потім якщо буде криво чекати апдейта або повернення коштів? 

Дякую.

 

 

Добрий день! Теоретично - все повинно працювати нормально, моя версія конвертує валюту через вбудовану бібліотеку.

Можливе як повернення, так і я можу глянути і під вас підправити, якщо буде що не так (за умов надання доступів)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.08.2023 в 15:57, Roumek сказал:

Добрий день, модуль передає на оплату тільки суму за товар чи доставку теж?

Модуль бере суму замовлення ту, яка записана в базі даних для цього замовлення. 

Якщо для цього замовлення включено врахування доставки - так воно буде в сумі.

У вас є потреба робити інакше? Це зв'язано з фіскалізацією?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.08.2023 в 16:17, bogdan281989 сказал:

Модуль бере суму замовлення ту, яка записана в базі даних для цього замовлення. 

Якщо для цього замовлення включено врахування доставки - так воно буде в сумі.

У вас є потреба робити інакше? Це зв'язано з фіскалізацією?

Так мені потрібно щоб було без доставки, можете це реалізувати?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


07.08.2023 в 17:49, Roumek сказал:

Так мені потрібно щоб було без доставки, можете це реалізувати?

Тут все залежить від декількох факторів. У вас окрім доставки є ще в тоталі знижки будьякі (наприклад від кількості товару у кошику, купони і тд).

Якщо немає - то це простіше реалізувати, якщо є - вийде доволі складно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.08.2023 в 19:44, bogdan281989 сказал:

Тут все залежить від декількох факторів. У вас окрім доставки є ще в тоталі знижки будьякі (наприклад від кількості товару у кошику, купони і тд).

Якщо немає - то це простіше реалізувати, якщо є - вийде доволі складно.

Так є знижка при онлайн оплаті та купон.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
В 17.08.2023 в 08:40, max1985 сказав:

Для підключення MonoPay потрібно відкривати р/р в Монобанк?

Так

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.08.2023 в 19:44, bogdan281989 сказал:

Тут все залежить від декількох факторів. У вас окрім доставки є ще в тоталі знижки будьякі (наприклад від кількості товару у кошику, купони і тд).

Якщо немає - то це простіше реалізувати, якщо є - вийде доволі складно.

Код відкритий? Міг програміст зможе це сам зробити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.08.2023 в 12:05, Roumek сказав:

Код відкритий? Міг програміст зможе це сам зробити?

Все що стосується генерації інвойсів, роботи модуля в каталозі - все відкрито. Кодований тільки один файл адмінки і все, той що зберігає налаштування і перевіряє ключ.

Я також вже над цим працюю, хочете доробіть самі, хочете - зачекайте деякий час, я додам.

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 22.08.2023 в 12:44, bogdan281989 сказав:

Все що стосується генерації інвойсів, роботи модуля в каталозі - все відкрито. Кодований тільки один файл адмінки і все, той що зберігає налаштування і перевіряє ключ.

Я також вже над цим працюю, хочете доробіть самі, хочете - зачекайте деякий час, я додам.

Дуже чекаю щоб було відобреження цін зі знижками!)

Змінено користувачем AlexanderYuzkov
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.08.2023 в 21:22, Roumek сказав:

Скільки приблизно чекати?

Додано вже, наче все працює справно. Якщо є знижка (або націнка) на замовлення, то модуль ціну замовлення залишає такою, яка вона є у кошику, а перераховує ціну товарів. Сума цін товарів дорівнює сумі всього замовлення. 

Це забирає головну проблему фіскалізації у моно. 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 28.08.2023 в 11:59, max1985 сказав:

Модуль уже полностью доделан?

Все про що було написано вище і не тільки - зроблено.

Якщо виникнуть питання - я допомогаю їх вирішити конкретно покупцю.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...
В 28.08.2023 в 12:02, bogdan281989 сказав:

Все про що було написано вище і не тільки - зроблено.

Якщо виникнуть питання - я допомогаю їх вирішити конкретно покупцю.

Вітаю, Богдане.

Потрібен цей модуль під версію 4.0.2.2

Зможете зробити?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.09.2023 в 11:47, Robby сказав:

Вітаю, Богдане.

Потрібен цей модуль під версію 4.0.2.2

Зможете зробити?

 

Чесно сказати - буде, дату не скажу точну, але думаю до кінця осені буде. 

Просто ще працюю над нарощуванням функцій, потім за раз все легче адаптувати.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.