Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Какой движок выбрать для магазина


Recommended Posts

Добрый день, нужно обновить магазин и после проведённого анализа конкурентов заметил:

1) очень мало магазинов на opencart

2) у всех сделано всё максимально по-простому, без лишних функций, но и чтобы выглядело это красиво.

 

Так вот, в основном у лидеров рынка используется 1С Битрикс, Laravel, Magento(это я не рассматриваю). Так же есть не мало сильных магазинов на WooCommerce, в отличии от Opencart. Не совсем понимаю, почему так? В чем плюс Wordpress?

Змінено користувачем zhizherinv
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго
Ви серйозно? 1C ... від 3.14лаптів... з їх лайнокодом.
WP ... FooCommerce (той же WP) ... неандертальська CMS в якій код став якимось фаршем "колет та мух" (єдиний плюс - просто багато різного хламу до нього)
Laravel це що CMS?  Ні. Це FW. Ви хочете проблем з підтримкою унікального кода вашого магазину?
Альтернатив opencart-у серед e-commerce php рішень просто нема.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Мне не нравится WP тем что он - 1) очень медленный. 2) многоязычный сайт тот еще геморрой за который нужно отдельно деньги платить. 3) для маленького количества товаров. 

Есть и большой плюс у WP - 1) обновления чаще всего по кнопке. 2) перед покупкой модулей, их можно установить и протестировать.

Много раз тестировал его, но минусы все перечёркивают.    

Змінено користувачем Softech
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 28.05.2023 в 15:09, Softech сказав:

1) обновления чаще всего по кнопке.

Є тільки ризик, що після натискання на дану кнопку якійсь з плагінів стане не коректно працювати

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вы пришли в салон Мерседес и спрашиваете -а не лучше ли взять БМВ или Хонду? Конечно вам здесь все скажут что Опенкарт, и я скажу это же, потому что здесь либо разработчики, либо фанаты. В целом, выше все написали по делу. Как я всегда говорю: WP - великолепный движок до тех пор, пока на него не ставят г-но Woocommerce и товар не начинает открываться по 5 секунд. Сам плотно пользуюсь WP для всего, что не есть магазином..

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.