Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Файл для скачивания


Recommended Posts

ocStore 3.0.3.7 версия, шаблон Re_Market. 

Добавляю файл для скачивания, выбераю в товаре этот файл, а в карточке товара он не отображается. Подскажите в чём может быть проьлема ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ну так только к гадалке ходить, возможно файл слишком большой или ещё миллион подобных причин 

обратитесь в поддержку шаблона 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.02.2023 в 17:26, sasha3337774 сказал:

ну так только к гадалке ходить, возможно файл слишком большой или ещё миллион подобных причин 

обратитесь в поддержку шаблона 

Я бы с радостью обратился, но они удалили учётную запись, заблокировали и всё подобное т.к я из России...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 23.02.2023 в 16:28, Boom_Boom сказав:

но они удалили учётную запись, заблокировали и всё подобное т.к я из России...

тогда они всё правильно сделали) 

@octemplates красавцы!

  • +1 8
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ну это известная проблема на россии, забирают суппорт и не помогают, ох уже эти полезные санкции. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.02.2023 в 16:08, Boom_Boom сказал:

в карточке товара он не отображается

Сам сайт открівается? 

ПС. У меня уже несколько друзей погибло... Но если форум допускает пользователей из рф, то не нужно сразу чмірить. Можливо ТС - інвалід (як я, але я не у візку). А всі ці дописи - то так не треба. Лікар, наприклад, буде оперувати, я свого, так і ворога - на то є Клятва Гіппократа. Якщо мій пітбуль вбиває чужих курей, то я знайшов 2 мсця, де вона (Ніка) мала змогу потрапити назовні. Але ж я ніколи не віддам її в притулок, та й рука не підійметься щоб вбити... Якщо ті бачиш чоловіка зі зламаною ногою, то не питаєш звідки, але домагаеш. Ось цим ми відрізняємось від росіян. Моє побажання. Якщо не маєте що запропонувати, то не треба засмічувати форум принижувальними дописами.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.02.2023 в 20:55, esculapra сказал:

Сам сайт открівается? 

ПС. У меня уже несколько друзей погибло... Но если форум допускает пользователей из рф, то не нужно сразу чмірить. Можливо ТС - інвалід (як я, але я не у візку). А всі ці дописи - то так не треба. Лікар, наприклад, буде оперувати, я свого, так і ворога - на то є Клятва Гіппократа. Якщо мій пітбуль вбиває чужих курей, то я знайшов 2 мсця, де вона (Ніка) мала змогу потрапити назовні. Але ж я ніколи не віддам її в притулок, та й рука не підійметься щоб вбити... Якщо ті бачиш чоловіка зі зламаною ногою, то не питаєш звідки, але домагаеш. Ось цим ми відрізняємось від росіян. Моє побажання. Якщо не маєте що запропонувати, то не треба засмічувати форум принижувальними дописами.

Ви мілко мислите. Ви допомагаєте орку, він платить податки, потім за них робиться зброя та набої, які вбили ваших друзів. Можливо лікар і не може відмовити у допомозі, але ж ми тут не лікарі. Я думаю, що форум допускає пользователей из эреф тільки тому, що це допомагає йому у просуванні. Слава богу, заборонили їм хоч продавати тут.

  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@esculapra Ні ви ні я клатву гіппократу не давали, так що облиште ці тези про нетакіх руськіх. 

  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Потрібно зробити сторінку, на котрій вказати, що на рюскіх накладені санкції, які будуть зняті після повної виплати репарацій. Всі питання і пропозиції в адміністрацію пуйла

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.