Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
 • Sign Up

esculapra

Пользователи
  
 • Posts

  1,580
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by esculapra

 1. Ну нужно переделать какой-нибудь.
 2. Ктати, по гугл спид для компа очено нормально - более 90%, а для мобил 41 https://pagespeed.web.dev/report?url=https%3A%2F%2Faquamart.com.ua%2F4705&hl=RU&form_factor=mobile Там есть рекомендации
 3. Але в 4 позиції То як розуміти? Ми не просимо, але Обов'язково. Поки що це не підпадає під санкції Статті 355. Примушування до виконання чи невиконання цивільно-правових зобов'язань. Але тут (гіпотетично) - Стаття 190. Шахрайство, тобто Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою. Ви пропонуєте українізувати безкоштовно, але який вам з того зиск? Встановити мовний пакет має можливість кожен користувач, безкоштовно скачавши з інтернету. Гаразд, 2 та 3 пункти - то нормально. Так що думайте, коли висуваєте умови. Доречі, пункт 1 - то не умова, а ваша гарантована обіцянка.
 4. Короче, создаешь поддомен, копируешь туда все папки сайта. В конфигах указываешь поддомен. В принципе все. Типа было domen.com стало new.domen.com База данных же прежняя. Да, в настройках админки тоже вносишь некоторе изменения. Не, ну если это трудно самостоятельно, то в течение часа все можно сделать.
 5. Маю ще одну історію. Колись периодично готував статті для газети "Земля - моя кормилица" (Луганьск). Одного разу поштар помилився і приніс газету для україномовних читачив... І там переклад моєї статті... Не бажаю тут комментувати, бо тільки матюччя на думці... Відтоді я почав відразу подавати статті в 2-х версіях.
 6. А це вже ні, бо буде порушенням Конституції, а саме втручання в особисте життя! Наприклад, в мене адмінка английською, то де тут порушення? Контент, який у вільному доступі - так. А щодо перекладання, то надам декілька прикладів. З каталога магазину (Львів, як не прикро) - "Насіння кактусів декількох ПОЛОГІВ" - а чому не родів? Пологи, то - фізіологічний процес пологової діяльності, чи не так? А рід - класифікація роду (тварин, рослин, тощо). З етикетки лікарьского збору - "В склад входять березові бруньки... Засіб допоміжний у разі запалення бруньок...". То це як розуміти? Можливо треба лікувати не нирки, а березові бруньки, які саме і присутні в складі цього збору? З 16 липня усі товари з комп’ютерними програмами мають бути оснащені українським інтерфейсом. Окрім того, усі інтернет-ресурси мусять (а не краще вжити повинні?) впровадити україномовні версії. Про це повідомив мовний омбудсмен Тарас Кремінь. (а може забеспечені україномовним інтерфейсом)?
 7. Тю, та то перемикач не працює. Дивись, існує такий собі class ControllerCommonLanguage (знаходиться тут catalog/common/controller/language.php) А ще може бути в модіфікаторі. Звертайся при нагоді. P.S. Відтепер (переважно) спілкуватимуся українською мовою
 8. на локалке практически все версии. просто я не проверял, бо пейпал не подключал
 9. Ну тогда нужно смотреть админку. Странно.
 10. Ну глянь в настройках. Может не включен для конкретной страны.
 11. Ну да, бо вони ваще расслабились. Я у себя нормально запустил. Создал ящик и пароль, прописал в настройках.
 12. та походу просто создается группа, например, модератор. супер-админ выставляет права, типа, Просмотр молулей, но без возможности изменения.
 13. Ну это нужно смотреть в модели, как сказал chukcha
 14. есть еще и class_exists, function_exists, но прекрасно справляется и проверка на существовани, то есть isset
 15. Короче, мне даже не нужен жоступ. извините, мне чаас прединфаркт серввно я цвсех
 16. Та мне пофиг как версии опенкарт, так и пхп - у меня всегда все работает! И не опенкартом единым, так сказать.... Я и престашоп делал для Англии, Швейцарии и пр. Просто счас мой менеджер в ЗСУ
 17. Заморочка с | - ну нафига это надо? Вот админы меня не понимают. смотрите, я передаю в пост-запрос параметр, типа, task=truncaneTable контроллер обрабатывает типа То есть все функции protected или private Далее В модели только одна функция публичная Дв, тум есть и мой зашквар, бо вызывается типа В итоге срабатывает функция getConfigContent - уж извините меня за паранойю.
 18. Як на мене, то не раджу апгрейд до OP-4. Мої аргументи: 1. найбільш стабільна 2.3 - то моє ообисте ставлення.
×
×
 • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.