Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Опції в різних валютах


vladsklyar

Recommended Posts

Вітаю!

В адмінці основна валюта доллар, а на фронті конверт в грн (в контролер додав catalog\controller\startup\startup.php - $this->session->data['currency'] = 'UAH'; ), проблема з опціями - деякі з них повинні бути в грн - це послуги - наприклад Розширенна гарантія (1200 грн), а наступна опція це наприклад Блок живлення -ціна в USD  (5$). 

Зараз отримується сумма 1205 USD, на фронті взагалі жах більше 45 000 грн - коштують послуги.  

Розумію що в system\library\cart\cart.php ціна опцій додається і виходить не то що потрібно! Може в кого є якісь ідеї, підкажіть в яку сторону копати, будь-ласка.   

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Приведіть опції  до єдиного знаменника - $ в адмінці (нічого страшного в цьому немає що буде +- в залежності від курсу)
А то у вас виходить ось так

Скрытый текст

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А якщо курс $ змінюється майже щодня то послуги також будуть пригати то 1200 грн, то 1190 

Проблема що ціна залежить від курсу, а курс дуже часто змінюється 

Змінено користувачем vladsklyar
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.11.2022 в 10:43, vladsklyar сказал:

А якщо курс $ змінюється майже щодня то послуги також будуть пригати то 1200 грн, то 1190 

Проблема що ціна залежить від курсу, а курс дуже часто змінюється 

Не бачу нічого критичного в цьому.
Чи ви хочете фарш костилів логіки роботи з валютами зробити в себе в магазині. (як в тому роліку з ютюба що я навів).
Це погана думка.
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

За костилі я зрозумів з самого початку, думав може є якість варіанти які я не спробував, щоб без костилів!

Чемно дякую!!!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я вам в особисті написав, що не треба лізти до cart,

Курс валюти не змінюється кожну хвилину, а також годину.
Тому перераховувати можна за фіксованим курсом.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Всім чемно дякую, зробив як Ви радили! 

Зробив модифікатор який дає можливість задати ціни на опції на сторінці опцій та кнопку синхронізації для зміни цін у всіх товарах де задані ці опції. 

Вийшло якось так:

Опції image.thumb.png.cd3df1df13d1cdc241905142542db69c.png

Карточка товару:

image.png.c766204e64c1967b6c948272ddb5b236.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.