Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

База email адресов, выборка


stmaria

Recommended Posts

Добрый день!
Планирую заняться рассылками, выгрузить всех подряд можно из базы дернуть, моих мозгов в этом хватит...
А есть ли какой-то модуль для выдергивания из базы людей, которые например купили определенные типы товаров, сделали заказ давно...
То есть нужна фильтрация почтовых адресов, по параметрам...
Я понимаю, что скорее всего можно дергать из базы каким-то сложным запросом, ссылаясь на другую таблицу, но че-то для меня это страшновато))) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Как вариант, правда может выгрузить и дубли, но при желании можно доработать чтобы выгрузил уникальные данные.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

03.11.2022 в 10:11, chukcha сказал:

Глаза боятся  - руки делают

 

DQL запросы (SELECT) не так страшны.

Были времена, в институте я sql запросы в интербейсе щелкал на 5-ку, а щас ушел во фронт и че-то понимаю, что так сразу не разберусь, но посидеть малясь....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.11.2022 в 11:22, stmaria сказал:

Были времена, в институте я sql запросы в интербейсе щелкал на 5-ку, а щас ушел во фронт и че-то понимаю, что так сразу не разберусь, но посидеть малясь....

У опенкарт простая и понятная структура таблиц, это простой двиг. Посмотрите базу, используйте phpmyadmin или adminer, повыбивайте строки, там будут видны запросы которые вы делаете при поиске по параметрам и вы поймете что и как вам нужно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

під 

Цитата

определенные типы товаров

Для прикладу для категорії товарів:

 

1) таблиця oc_product_to_category - це звязка товара і його категорії тут нам потрібно (category_id, product_id) - якщо в таблиці я стовбець main_category і в товара задана основна категорія в адмінці то тянем товар із врахування main_category = 1;

і таблиця oc_order_product 

2) таблиця oc_order_product тут берем order_id, product_id звязка oc_order_product.product_id = oc_product_to_category.product_id

3) таблиця oc_order із звязкою oc_order.order_id = oc.order_product.product_id

 

Наприклад на демо сайті категорія з category_id = 24 - Телефони і PDA, і якщо є замовлення телефонів то вибірка буде щось типу того:

 

SELECT email from oc_order AS o LEFT JOIN oc_order_product AS op ON o.order_id = op.order_id LEFT JOIN oc_product_to_category AS ptc ON ptc.product_id = op.product_id WHERE ptc.category_id = 24 GROUP BY email

 

image.thumb.png.3eedbd2045789a58431b846b3b017360.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.