Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

авторы с рф


Vova_art

Recommended Posts

Хотел бы понять логику форума. Как мы знаем рф напала на Украину, вы закрыли доступ для россиян, но почему вы разрешаете авторам с рф продавать свои работы, тем самым спонсируя рашку и отнимая работу в наших разработчиков? Может стоит создать опрос авторов с Украины?

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Неадекватные разработчики из рф сами отсеялись (они сами не хотят здесь продавать).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

30.06.2022 в 19:31, Vova_art сказал:

Хотел бы понять логику форума

Для чего?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


30.06.2022 в 22:31, Vova_art сказал:

Хотел бы понять логику форума. Как мы знаем рф напала на Украину, вы закрыли доступ для россиян, но почему вы разрешаете авторам с рф продавать свои работы, тем самым спонсируя рашку и отнимая работу в наших разработчиков? Может стоит создать опрос авторов с Украины?

ты че националист? 

нет работы -> ищи работу, а не жди с моря погоды

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 months later...
30.06.2022 в 21:24, buslikdrev сказал:

Неадекватные разработчики из рф сами отсеялись (они сами не хотят здесь продавать).

А адекватные успешно продают, спонсируя войну? Интересно, "диды" сотрудничали с Германией в период 1941-1945 ? :D

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

01.10.2022 в 18:41, mario512 сказал:

А адекватные успешно продают, спонсируя войну? Интересно, "диды" сотрудничали с Германией в период 1941-1945 ? :D

Адидас покупал ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.10.2022 в 23:53, Yoda сказал:

Адидас покупал ?

В период Специальной Военной Операции, которую проводил третий рейх, я не обладал покупательской способностью :D

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 05.10.2022 в 23:55, mario512 сказав:

В период Специальной Военной Операции, которую проводил третий рейх, я не обладал покупательской способностью :D

У нас форум не співпрацює с ворогом, та посіпаками
Що я можу сказати ))) Слава форуму
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

05.10.2022 в 23:58, markimax сказал:

У нас форум не співпрацює с ворогом, та посіпаками
Що я можу сказати ))) Слава форуму
 

Слава ЗСУ :-o

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

05.10.2022 в 23:58, markimax сказал:

У нас форум не співпрацює с ворогом, та посіпаками
Що я можу сказати ))) Слава форуму
 

Уверены?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 06.10.2022 в 00:27, nikoshot сказав:

Уверены?

Так, впевнений що форум хоч намагається огородити нас від ворогів
І так, не завжди вдається
Я багато писав в ТП щоб обмежували продажі моїх модулів лаптям
Але.. технічно.. ну.. практично неможливо ...бо багато сидять за VPN
Але є і адекватні (респект їм до речі)
Коли купляють з зони сру я їм пишу що гроші возверну , або перечислю на донат ЗСУ (до речі багато донатів перечислив завдяки "їм" (бо модулі при покупці вони поручають автоматично і тому гроші вже ніяк не повернути). Тільки за послуги, опції. І що ...
100 відсотків відповідають - "гроші за опції послуг повертати не треба". Так, 100 відсотків.
З розумінням, без емоцій. Навіть не треба нічого "пояснювати"
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

... скажу навіть більше
Писав в ТП форума  щоб гроші за покупку моіх модулів возвертали покупцям з зони ру та by.
Але після того як форум возвертав їм гроші вони робили "покупку" знов, свідомо. Бо я їм писав що ці гроші підуть донатом до ЗСУ, бо вони модуль получили.
Так, є адекватні люди. Респект їм
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

06.10.2022 в 01:22, markimax сказал:

... скажу навіть більше
Писав в ТП форума  щоб гроші за покупку моіх модулів возвертали покупцям з зони ру та by.
Але після того як форум возвертав їм гроші вони робили "покупку" знов, свідомо. Бо я їм писав що ці гроші підуть донатом до ЗСУ, бо вони модуль получили.
Так, є адекватні люди. Респект їм
 

Надо опросник добавить, перед покупкой. Чей Крым, кто путин, чей Домбасс. Понятно, что особо упоротых свиней это не остановит. Но анальный зуд вызовет.

З.Ы. Кадры с Запорожья ужасающие.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.