Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Opencart SEO - нужны некоторые указатели.


Recommended Posts

Приветствую хороших людей.

Я буду делать некоторую работу по SEO для клиента в ближайшее время. Сайт работает на Opencart, с которым я пока не знаком. Я знаю основы, я заглянул под капот базовой установки в админке, вот и все. Как я видел, вы можете установить ключевые слова для большинства вещей, будь то категории, продукты и так далее. Большой.

Теперь мне нужны некоторые общие указатели, как добиться цели. Существуют ли какие-либо рекомендации относительно SEO и Opencart? Какие-нибудь супер известные ошибки, о которых я должен знать?

Как насчет плагинов. Целесообразно ли использовать плагины, и если да, какие рекомендации?

Заранее спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.06.2022 в 16:55, zeref сказал:

Как я видел, вы можете установить ключевые слова для большинства вещей, будь то категории, продукты и так далее. Большой.

гугл переводчик не сработал

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.06.2022 в 17:55, zeref сказал:

Как я видел, вы можете установить ключевые слова для большинства вещей

Probably, better to ask someone with needed skills to do this job :). Also, if you really want to get some basic info (I know it's not true) - better to use English, it will be hard to chat here using google translator. 

15.06.2022 в 00:21, kulinenko сказал:

гугл переводчик не сработал

Та не, нормально перевел, почти без ляпов :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 6/14/2022 at 8:25 PM, zeref said:

Приветствую хороших людей.

Я буду делать некоторую работу по SEO для клиента в ближайшее время. Сайт работает на Opencart, с которым я пока не знаком. Я знаю основы, я заглянул под капот базовой установки в админке, вот и все. Как я видел, вы можете установить ключевые слова для большинства вещей, будь то категории, продукты и так далее. Большой https://mobdro.bio/ https://kodi.bio/.

Теперь мне нужны некоторые общие указатели, как добиться цели. Существуют ли какие-либо рекомендации относительно SEO и Opencart? Какие-нибудь супер известные ошибки, о которых я должен знать?

Как насчет плагинов. Целесообразно ли использовать плагины, и если да, какие рекомендации?

Заранее спасибо!

I got this,...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.