Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Доброго дня, я в цій темі новачок, підкажіть, як правильно встановити шаблон на окстор на хосстингу, та як видалити локалізацію англійську, вона не потрібна взагалі, а без неї не хоче нічого змінбвати, чи можна видалити якось, щоб була тільки українська та російська мова ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.10.2022 в 18:22, PolyaKit сказал:

Доброго дня, я в цій темі новачок, підкажіть, як правильно встановити шаблон на окстор на хосстингу, та як видалити локалізацію англійську, вона не потрібна взагалі, а без неї не хоче нічого змінбвати, чи можна видалити якось, щоб була тільки українська та російська мова ?

 

Добридень!

Встановлення описано з картинками в середні архіву, який потрібно розпакувати. Там вже буде кілка файлів тексту та інсталяшка.

 

Мова видаляється в Система -> Локалізація -> Мови. Ставите галочки зліва від англійської мови. Потім в правому верхньому кутку натискаєте червону кнопку Видалити. Так само, як видаляються наприклад товари.

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.10.2022 в 21:15, SergeTkach сказал:

 

Добридень!

Встановлення описано з картинками в середні архіву, який потрібно розпакувати. Там вже буде кілка файлів тексту та інсталяшка.

 

Мова видаляється в Система -> Локалізація -> Мови. Ставите галочки зліва від англійської мови. Потім в правому верхньому кутку натискаєте червону кнопку Видалити. Так само, як видаляються наприклад товари.

 

 

Дуже Вам дякую за допомогу, розпакую зараз файл, подивлюсь
а у вас є шаблон щоб змінити панель продавця?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14.10.2022 в 21:15, SergeTkach сказал:

 

Добридень!

Встановлення описано з картинками в середні архіву, який потрібно розпакувати. Там вже буде кілка файлів тексту та інсталяшка.

 

Мова видаляється в Система -> Локалізація -> Мови. Ставите галочки зліва від англійської мови. Потім в правому верхньому кутку натискаєте червону кнопку Видалити. Так само, як видаляються наприклад товари.

 

 

Доброго дня, а як налаштувати українську мову, коли вибираю на сайті, вибиває помилки і на майже усе на англійській і вигля зовнішній злазить(

Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 36Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 37Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 36Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 37Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 36Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 37

Отаке пише зверху на сторінці 


image.thumb.png.8f881ea411dbcbecf0f70b2603f09d6a.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  

16.10.2022 в 14:21, PolyaKit сказал:

Доброго дня, а як налаштувати українську мову, коли вибираю на сайті, вибиває помилки і на майже усе на англійській і вигля зовнішній злазить(

Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 36Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 37Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 36Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 37Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 36Notice: Undefined offset: 3 in /home/domovic3/public_html/catalog/controller/common/menu_top.php on line 37

Отаке пише зверху на сторінці 


image.thumb.png.8f881ea411dbcbecf0f70b2603f09d6a.png

 

 

Заповнить меню для української мови в налаштуваннях шаблону

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

16.10.2022 в 14:21, PolyaKit сказал:

  

15.10.2022 в 21:05, PolyaKit сказал:

а у вас є шаблон щоб змінити панель продавця?

 

 

Мабуть, що ні. Що за панель продавця?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

18.10.2022 в 10:00, PolyaKit сказал:

А можете пример заполнения скинуть? я вроде заполнила, но что-то  не правильно наверное(

 

Давайте обменяемся снимками экранов) Вот пример - https://prnt.sc/Le-HpgAbZM9c

 

А Вы мне вышлите, что у Вас во вкладке Menu Top в админке )

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

У меня админка на русском, эта вкладка ?
image.thumb.png.1922d64a51f6aff8b36f348f02a077a0.png

Когда захожу на сам сайт, на русском нормально выглядит, а на украинском так:
image.thumb.png.9f3a5c8fcb21fc2c93a3a5584c850a1a.png

Почти все на английском, может я в локализации язык добавила не правильно?
image.thumb.png.f1c46237defb2832e8e0636965041c2b.pngimage.thumb.png.a3b89317abc9627f61f4d3bda136190e.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.10.2022 в 11:11, PolyaKit сказал:

У меня админка на русском, эта вкладка ?
image.thumb.png.1922d64a51f6aff8b36f348f02a077a0.png

 

Да, здесь нужно заполнить поля для украинского языка.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

я имею ввиду, что например меню самого сайта на английском

когда включаешь русский язык, шапка выглядит нормально, а на украинском, там где сравнение, корзина и все остальное слезло и на английском написано, вместо украинского
 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.10.2022 в 13:38, PolyaKit сказал:

я имею ввиду, что например меню самого сайта на английском

когда включаешь русский язык, шапка выглядит нормально, а на украинском, там где сравнение, корзина и все остальное слезло и на английском написано, вместо украинского
 

 

То вопрос к переводу. Выходит есть переведенный текст. Но ошибки от моего шаблона из-за незаполненности полей вверху как-то заметнее.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

18.10.2022 в 14:38, SergeTkach сказал:

То вопрос к переводу. Выходит есть переведенный текст. Но ошибки от моего шаблона из-за незаполненности полей вверху как-то заметнее.

А если с перевом самим что-то не так, как правильно перевести сайт, чтоб был украинский язык?
так как видно на скринах, на русском все красиво, а когда включаю украинский все слазит, и становиться на английском язике

когда я в локализации язык хотела посмотреть, там нужно было украинский добавить самой, может вы посоветуете, какой-то мод, чтобы перевести сайт, и все выглядело нормально и на русском и украинском

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.10.2022 в 20:45, PolyaKit сказал:

какой-то мод, чтобы перевести сайт, и все выглядело нормально и на русском и украинском

А какой вы ставили, чтобы я знал, какой не стоит рекомендовать. А тут ещё вам рекомендовал другой пользователь, не уверен, что вам пошло уведомление о его ответе. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.10.2022 в 15:40, SergeTkach сказал:

А какой вы ставили, чтобы я знал, какой не стоит рекомендовать. А тут ещё вам рекомендовал другой пользователь, не уверен, что вам пошло уведомление о его ответе. 

А де це можна перевірити? напевне мод я не ставила

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24.10.2022 в 15:21, Etegro сказал:

@SergeTkachЕсть такой вот баг с версткой карусели:image.thumb.png.ff1b1b3e937b19340935af61de1aa57c.png

Какой?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

24.10.2022 в 14:10, PolyaKit сказал:

А де це можна перевірити? напевне мод я не ставила

Ну откуда скачали украинский перевод?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

24.10.2022 в 18:13, SergeTkach сказал:

Какой?

Ну, она какая-то аномально гигантская по сравнению с любым другим шаблоном, даже дефолтным. Ставил и на чистый Опенкарт, и на Окстор - проблема есть.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24.10.2022 в 21:46, Etegro сказал:

Ну, она какая-то аномально гигантская по сравнению с любым другим шаблоном, даже дефолтным. Ставил и на чистый Опенкарт, и на Окстор - проблема есть.

Где это показано на скрине, который Вы прислали? Ткните стрелкой, что ли...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

25.10.2022 в 12:02, SergeTkach сказал:

Где это показано на скрине, который Вы прислали? Ткните стрелкой, что ли...

 

Посмотрите, какая карусель гигантская по сравнению с другими элементами. Это по состоянию на сразу после установки шаблона, никаких правок не вносилось вообще.

 

image.png.bd54fc81777037a064df5ccb62d4313d.png

Змінено користувачем Etegro
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


25.10.2022 в 13:16, Etegro сказал:

 

Посмотрите, какая карусель гигантская по сравнению с другими элементами. Это по состоянию на сразу после установки шаблона, никаких правок не вносилось вообще.

 

image.png.bd54fc81777037a064df5ccb62d4313d.png

 

Я художник, я так вижу :)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

25.10.2022 в 15:52, SergeTkach сказал:

 

Я художник, я так вижу :)

Понял. Ну, это дело хозяйское конечно. А что насчет последней кликабельной хлебной крошки? Я то себе все пофиксил, просто накидываю идей для развития шаблона.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


26.10.2022 в 16:42, Etegro сказал:

А что насчет последней кликабельной хлебной крошки?

За это спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.