Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проверка сайта на ошибки, исправление и последующее сопровождение (по необходимости)


Recommended Posts

Сайт делается самостоятельно, базовое понимание что делать есть, но к сожалению всего лишь базовое

Периодически возникают разного рода задачи по мелким доработкам/ устранение мелких ошибок., 

В связи с этим буду рад если будет желающий помочь в данном вопросе,

В данный момент есть проблемка, при переходе на следующую страницу товаров,/пишет страница не найдена/

+возможно оптимизировать вывод сайта для разных устройств

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 часов назад, konstantinod сказал:

Сайт делается самостоятельно, базовое понимание что делать есть, но к сожалению всего лишь базовое

Периодически возникают разного рода задачи по мелким доработкам/ устранение мелких ошибок., 

В связи с этим буду рад если будет желающий помочь в данном вопросе,

В данный момент есть проблемка, при переходе на следующую страницу товаров,/пишет страница не найдена/

+возможно оптимизировать вывод сайта для разных устройств

 

 

 

Скиньте подробности.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@konstantinod Если можно подробности с примерами в личку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.