Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите разобраться с EAN


kitsanshop

Recommended Posts

Добрый день! Такой вопрос, возможно ли присвоение к каждому размеру вещи своего кода EAN, так как данный код идет на каждый размер свой присылаемый производителем. А размер забит как опция в карточке товара.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, kitsanshop сказал:

Добрый день! Такой вопрос, возможно ли присвоение к каждому размеру вещи своего кода EAN, так как данный код идет на каждый размер свой присылаемый производителем. А размер забит как опция в карточке товара.

Можно либо доработку в движок сделать на платной основе либо заводить разные размеру отдельный товар (как workaround). Из коробки такого функционала не предусмотрено.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@kitsanshop поставьте модуль по опциям в котором есть графа артикула к каждому значению опции и вписывайте туда номер EAN,

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


25 минут назад, egor23 сказал:

@kitsanshop поставьте модуль по опциям в котором есть графа артикула к каждому значению опции и вписывайте туда номер EAN,

А он будет такой же как и родной EAN? Я имею ввиду product_info['sku']

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


36 минут назад, kitsanshop сказал:

А он будет такой же как и родной EAN? Я имею ввиду product_info['sku']

а при чем тут product_info['sku'] ? вы видно не понимаете смысла модуля о чем я говорю.

если интересно, в личку

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19 часов назад, kitsanshop сказал:

А он будет такой же как и родной EAN? Я имею ввиду product_info['sku']

Причем тут скушка товара. Вы ставите модуль, который позволяет для каждой опции указать свой артикул. А дальше как выводить это в шаблоне - читайте доки модуля.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.