Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Добрый день нужно доработать меню карточки товаров. Смотрите на сайте в карточки товаров есть: Описание, Характеристики, Отзывы, Видео, и все это находится на одной страницы. Хочу что бы доработали что бы когда Нажимаешь описание там было только описание. Когда нажимаешь Характеристики там только были Характеристики, и т.д. Тема не стандартная. Сколько денег и сколько займет это времени? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 минут назад, gipermarket сказал:

Добрый день нужно доработать меню карточки товаров. Смотрите на сайте в карточки товаров есть: Описание, Характеристики, Отзывы, Видео, и все это находится на одной страницы. Хочу что бы доработали что бы когда Нажимаешь описание там было только описание. Когда нажимаешь Характеристики там только были Характеристики, и т.д. Тема не стандартная. Сколько денег и сколько займет это времени? 

Это у вас получается по типу вкладок ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

"Мы покупали девятки жигулей, заваривали задние двери и продавали, как восмерки..."

Примерно так выглядят подобные хотелки ... 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.