Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Чем можно Скачать->Переименовать->Разложить по папкам


veresoff

Recommended Posts

Добрый день!

Поставщик присылает прайс лист со ссылками на изображения вида upload/iblock/78e/78efc7c29c8924bc07710eb4cab33cea.jpg, то есть непонятно, что это за товар по названию файла.

У меня на сайте папки с фото такого вида: производитель/категория/модель/ и сами файлы - транслитом наименование. Удобно и понятно.

В прайсе я могу добавить столбцы "папка" и "наименование" транслитом для каждого изображения, и на сайте в папке image/catalog создать требуемые папки.

Но вот беда, не могу найти программу/модуль, которая по таблице скачает файл, переименует и положит в нужную папку.

Неужели такой нет?

1) скачать www.***.ru/iblock/.../1545616848.jpg

2) переименовать в stol-kompyuternyj-12

3)  поместить в image/catalog/fabrika-b/stoly-kompyuternye/

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21 минуту назад, veresoff сказал:

Добрый день!

Поставщик присылает прайс лист со ссылками на изображения вида upload/iblock/78e/78efc7c29c8924bc07710eb4cab33cea.jpg, то есть непонятно, что это за товар по названию файла.

У меня на сайте папки с фото такого вида: производитель/категория/модель/ и сами файлы - транслитом наименование. Удобно и понятно.

В прайсе я могу добавить столбцы "папка" и "наименование" транслитом для каждого изображения, и на сайте в папке image/catalog создать требуемые папки.

Но вот беда, не могу найти программу/модуль, которая по таблице скачает файл, переименует и положит в нужную папку.

Неужели такой нет?

1) скачать www.***.ru/iblock/.../1545616848.jpg

2) переименовать в stol-kompyuternyj-12

3)  поместить в image/catalog/fabrika-b/stoly-kompyuternye/

 

Над прайсом скорей всего поработать придется

а модуль АОП

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


21 минуту назад, KomissarJuve сказал:

Над прайсом скорей всего поработать придется

а модуль АОП

В прайсе я что угодно смастерю, не проблема.

Точно ОАП может? Где и как?

Я там не нашел,только "Раскладывать фото по подпапкам [0], [1], [2],...[9]:" - но это не то, и на вкладке seo - тоже не то.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 минут назад, veresoff сказал:

В прайсе я что угодно смастерю, не проблема.

Точно ОАП может? Где и как?

Я там не нашел,только "Раскладывать фото по подпапкам [0], [1], [2],...[9]:" - но это не то, и на вкладке seo - тоже не то.

лучше там в теме задать вопрос

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.