Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Поддомены основного сайта


Recommended Posts

Ну там же будет дублироваться инфа. И канонический не прокатит. Я бы смог регион включить в свой модуль чпу (завтра планирую выложит в бесплатку), но за  $5 реализую такую возможность. То есть ссылка будет типа домен/языковая переменная/регион/....

Почему я выставил добавочную стоимость?  Потому что придется сделать отслеживание по геолокации.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, esculapra сказал:

Ну там же будет дублироваться инфа. И канонический не прокатит. Я бы смог регион включить в свой модуль чпу (завтра планирую выложит в бесплатку), но за  $5 реализую такую возможность. То есть ссылка будет типа домен/языковая переменная/регион/....

Почему я выставил добавочную стоимость?  Потому что придется сделать отслеживание по геолокации.

Пришлете ссылку на ваш модуль? и будет ли демка для ознакомления ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.