Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помогите сделать названия категорий в ряд на странице категорий


Recommended Posts

Всем привет. Не могу ни как настроить что бы названия категорий на странице категорий были в ряд, а не как на скрине. Именно в этой категории проблема, в других в ряд выводится. Весь мозг сломал.

Надо что бы в ряд.png

Змінено користувачем Artem1976
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


33 минуты назад, Artem1976 сказал:

Всем привет. Не могу ни как настроить что бы названия категорий на странице категорий были в ряд, а не как на скрине. Именно в этой категории проблема, в других в ряд выводится. Весь мозг сломал.

Надо что бы в ряд.png

Фотошопом выделяете прямоугольничком, вырезаете и перемещаете, как вы стрелочками показали.
По картинке других советов предложить не могу.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 minute ago, Andrew18 said:

Маловероятно, но посмотри настройку в карточке этой категории - Количество столбцов (на вкладке Данные). Попробуй поменять.

Там стоит 1 как и в других категориях. Пробовал ставить 2-3-4-5-6-7-8-9 бесполезно. Все равно в кучу все.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 minutes ago, Andrew18 said:

Если больше 5 подкатегорий, то в 2 столбца выводить

Ух ты, я не знал этого, спасибо большое. Одну категорию удалил и стало в ряд. А как обойти эту логику если категорий больше 5?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 минуты назад, Artem1976 сказал:

Ух ты, я не знал этого, спасибо большое. Одну категорию удалил и стало в ряд. А как обойти эту логику если категорий больше 5?

Если в настройках нет, то к автору шаблона

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.