Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Принято в немного ином виде] Пожелание удаления тем сторонних сборок!


Recommended Posts

Уважаемая администрация и модераторы тем.

Прошу удалять темы в которых участвует обсуждение сторонних сборок, например MaxyStore, и не потому что мне не приятно, а по причинам захламления форума непрофильными вопросами, которые ни как не относятся к ocStore или Opencart. Для завсегдатых это нормально, а вот для новичков, которые пришли в тему для нахождения своего вопроса, будут проблемы/конфликты версий итд. Мы же не знаем что там в сторонних сборках??? Тем самым будет путаница и размножения тем, т.к начнется.. "Я попробовала как написано, а не получается.... сбока ocStore, решение из темы про Максисторе".

Если вдруг, Вам нужны люди "максисторовцы", переносите темы в отдельный раздел, создавайте платный раздел.. как там, по 30р. за регистрацию, но пусть их вопросы не мешаются и не путают тех кто работает со сборкой ocStore.

  • +1 5
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.