Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

превью товара при наведении мыши


Recommended Posts

Вот на rozetka.com.ua удобно, когда наводишь курсор на товар, вылетают краткие характеристики. Я так понял по поиску, что проблема решена. Но никак не могу найти этот скрипт. Ткните носом плиз.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


есть краткое описание товара http://www.opencart.com/index.php?route=extension/extension/info&extension_id=4321&filter_search=hover&filter_license=1&filter_download_id=27&page=2

Но в нем неудобство - это краткое описание нужно писать в админке дополнительно к каждому товару.

Я сейчас работаю над выводом именно характеристик (атрибутов) товара в такое окошко. Думаю в течении недели-двух будет бета версия модуля (если конешн решу одну проблему)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ну модуль громко я сказа ))) вкумод скорей всего.

вы имеете ввиду тот который сделал ingenerks ? для характеристик в списке товара вместо обычного описания? Или есть такой же - но для главной страницы (рекомендуемые, последние и т.д)?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


есть модуль, в котором прикручен "The jQuery tooltip plugin", правда там инфа выводится при клике мышкой, но можно посмотреть, может наведет на размышления :)

Send Coupon On Purchase.zip

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...

> Send Coupon On Purchase.zip 259,1К

Это ведь не превью товара при наведении мыши уже? Существуют ли бесплатные аналоги http://www.opencart....ad_id=27&page=2 ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.