Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Версии


Krest

Recommended Posts

Доброго времени суток.Подскажите пожалуйста чем плоха на сегодня версия Opencart 1.5 ? Следует ли обновлять движок?

Просто 2 года назад меня уговорили на эту версию, обосновав что 2 версия которую я изначально хотел - лагает)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


50 летняя жена с артритом, гайморитом, геморроем, хронической подагрой, в целом тоже неплоха, как память и многие доживают до смерти и умирают в один день.

Но опынкорд - это не жена!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Набор расширений? Админка? Или что вас интересует?

8 minutes ago, Krest said:

Просто 2 года назад меня уговорили на эту версию, обосновав что 2 версия которую я изначально хотел - лагает)

Я б вообще с этими людьми дел не вёл

Вот 2.3 или 3 это уже вопрос

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 минут назад, LTRay сказал:

Набор расширений? Админка? Или что вас интересует?

Я б вообще с этими людьми дел не вёл

Вот 2.3 или 3 это уже вопрос

Так получилось.На данный момент есть смысл ли переходить?Товаров очень много,настроек тоже по загрузке и т.п.Чем череват переход?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


16 минут назад, Yoda сказал:

50 летняя жена с артритом, гайморитом, геморроем, хронической подагрой, в целом тоже неплоха, как память и многие доживают до смерти и умирают в один день.

Но опынкорд - это не жена!

Зато надежная и не бросит)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.