Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Уважаемые форумчане,может кто скажет что делать. Мне изменили дизайн сайта,то есть делали его фактически с нуля. Open Cart 1.5.1.3. После это все что мне поставили туда,работает отлично,но ни одного дополнительного модуля я поставить не могу. Закачиваю их в корень как положено,а в админке они так и не появляются. В чём может быть причина?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Уважаемые форумчане,может кто скажет что делать. Мне изменили дизайн сайта,то есть делали его фактически с нуля. Open Cart 1.5.1.3. После это все что мне поставили туда,работает отлично,но ни одного дополнительного модуля я поставить не могу. Закачиваю их в корень как положено,а в админке они так и не появляются. В чём может быть причина?

Права доступа на установленный модуль в админке ставите?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Да,конечно,там так и было установлено.

Если вы не ставили то не было. Смотрите внимательно в обоих полях все галочки должны стоять. И где вы ждете появления модулей?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Не,в смысле я поставил всё. Жду модуль в дополнения-модули. Но как то никак.

Тогда давайте так... Какой именно модуль? И Версию Движка.

Ваши переделки скорее всего не причем

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.