Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Пропадает название товара когда наводишь мышкой на него


Vladislavb

Recommended Posts

Жобрый день. На моем сайте prosolod.by когда на товар наводишь мышкой, пропадает название и появляются значки купить и добавить в избранное, как это исправить чтоб название оставалось.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11 минут назад, Vladislavb сказал:

Жобрый день. На моем сайте prosolod.by когда на товар наводишь мышкой, пропадает название и появляются значки купить и добавить в избранное, как это исправить чтоб название оставалось.

Ну элемент, который спрятан - по ховеру появляется, а имя исчезает - все работает как и описано

 

.product-grid .product-hover:hover .name {
    visibility: hidden;
    opacity: 0;
}

 

11055 строка в cache_css  файле стилей

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14 часов назад, Vladislavb сказал:

Я не очень понимаю, можете посказать где и что изменить чтоб название товара и цена оставались?

Я вам скинул в каком файле, и какие строки за это отвечают - вам только нужно зайти в файл, убрать или закомментировать эти строки и обновить кеш и все заработает

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.