Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

В 12.10.2023 в 11:37, voichuk сказав:

Уважаемые знатоки, Помогите.  как в UniXML установить параметр ( ожидается 2-3 дня ) если товара нету по наличию

налич.PNG

Уточните в ЛС ваш домен и где взяли модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

12.10.2023 в 11:37, voichuk сказал:

Уважаемые знатоки

а что, ваши друзья пираты не помогли вам в чате поддержки? 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте. Помогите с проблемой. Хочу обновить старую версию (7.1) на последнюю 7.5. Получаю такую ошибку:

Модифікатор UniXML 7.2 використовує той же ID код, який ви намагаєтеся завантажити!

Что это означает?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.10.2023 в 14:49, lokky сказав:

Здравствуйте. Помогите с проблемой. Хочу обновить старую версию (7.1) на последнюю 7.5. Получаю такую ошибку:

Модифікатор UniXML 7.2 використовує той же ID код, який ви намагаєтеся завантажити!

Что это означает?

Добрый день! Удалите модификатор UniXML и потом модуль можно ставить

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Прошу прощения, если уже был ответ на такой вопрос, но я не нашёл. Стоит версия 7,5, как при импорте сделать чтобы обновлялись только старые товары, а новые не добавлялись?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.10.2023 в 15:11, FeniXZT сказав:

Добрый день. Прошу прощения, если уже был ответ на такой вопрос, но я не нашёл. Стоит версия 7,5, как при импорте сделать чтобы обновлялись только старые товары, а новые не добавлялись?

Добрый день! Вот 

image.thumb.png.8251e24d8afe07aaae48ba8ce12e0caa.png

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

 Доброго дня.
Не працює код з довідки для вивантаження значень ОСфільтру
Підкажіть, будь ласка, що потрібно виправити?
Версія модулю 7,1

$sql = "SELECT od.name, ovd.name as text FROM " . DB_PREFIX . "ocfilter_option_value_to_product v2p
        LEFT JOIN " . DB_PREFIX . "ocfilter_option_description od ON (v2p.option_id = od.option_id)
        LEFT JOIN " . DB_PREFIX . "ocfilter_option_value_description ovd ON (v2p.value_id = ovd.value_id)
        WHERE product_id = '" . $product['product_original_id'] ."'";
$attrs_query = $this->db->query($sql);
foreach($attrs_query->rows as $att_item){
  $product['attributes'][] = array(
    'name' => $att_item['name'],
    'text' => $att_item['text'],
    'finish' => $att_item['name']
  );
}
Змінено користувачем allexes
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.11.2023 в 14:07, allexes сказав:

 Доброго дня.
Не працює код з довідки для вивантаження значень ОСфільтру
Підкажіть, будь ласка, що потрібно виправити?
Версія модулю 7,1

$sql = "SELECT od.name, ovd.name as text FROM " . DB_PREFIX . "ocfilter_option_value_to_product v2p
        LEFT JOIN " . DB_PREFIX . "ocfilter_option_description od ON (v2p.option_id = od.option_id)
        LEFT JOIN " . DB_PREFIX . "ocfilter_option_value_description ovd ON (v2p.value_id = ovd.value_id)
        WHERE product_id = '" . $product['product_original_id'] ."'";
$attrs_query = $this->db->query($sql);
foreach($attrs_query->rows as $att_item){
  $product['attributes'][] = array(
    'name' => $att_item['name'],
    'text' => $att_item['text'],
    'finish' => $att_item['name']
  );
}

доброго дня. напишіть і повідомлення доступи в адмінку я подивлюсь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня, уточніть будь ласка, чи є можливість задати розділення фіду на категорії та підкатегорії сайту? Не за категоріями гугла, а саме за розділами, які створені на сайті, щоб у рекламі можна було легко поділити товари з фіду на кампанії по цих групах

Наприклад, на сайті є розділ "Одяг" та підрозділ "Светри", і я хочу зробити окрему кампанію на підрозділ "Светри" у кабінеті реклами

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.11.2023 в 16:54, keyword сказав:

Доброго дня, уточніть будь ласка, чи є можливість задати розділення фіду на категорії та підкатегорії сайту? Не за категоріями гугла, а саме за розділами, які створені на сайті, щоб у рекламі можна було легко поділити товари з фіду на кампанії по цих групах

Наприклад, на сайті є розділ "Одяг" та підрозділ "Светри", і я хочу зробити окрему кампанію на підрозділ "Светри" у кабінеті реклами

Доброго дня! Можнa.  Через product_type або через custom_label. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю.

 

По перше - дякую вам за модуль. Дійсно супер комбайн))

Зазвичай користуюсь експортом для фідів. Тут все добре без будь яких питань.

Вирішив для для одного з сайтів налаштувати імпорт товарів з xml

Категорії створились https://prnt.sc/lztmQS5nd7yH. Товари завантажились (в базі даних точно є). Але фото товарів/атрибути не завантажились (в БД немає).

Та ще самі товари в адмінці не відображуються https://prnt.sc/3CtXmZ7PaeNg, хоча в базі даних вони є. 

 

Можете тикнути куди копати?)) Бо перший раз користуюсь модулем саме для завантаження товарів. Шукав відповідь в темі - не знайшов (( 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 07.11.2023 в 22:30, SerginioWS сказав:

Вітаю.

 

По перше - дякую вам за модуль. Дійсно супер комбайн))

Зазвичай користуюсь експортом для фідів. Тут все добре без будь яких питань.

Вирішив для для одного з сайтів налаштувати імпорт товарів з xml

Категорії створились https://prnt.sc/lztmQS5nd7yH. Товари завантажились (в базі даних точно є). Але фото товарів/атрибути не завантажились (в БД немає).

Та ще самі товари в адмінці не відображуються https://prnt.sc/3CtXmZ7PaeNg, хоча в базі даних вони є. 

 

Можете тикнути куди копати?)) Бо перший раз користуюсь модулем саме для завантаження товарів. Шукав відповідь в темі - не знайшов (( 

Доброго дня! Напишіть мені в приватні повідомлення доступи в адмінку я подивлюсь

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

07.11.2023 в 23:55, Exploits сказал:

Доброго дня! Напишіть мені в приватні повідомлення доступи в адмінку я подивлюсь

Запрацювало. Нічого не робив. Може хостинг тупив.

В любому випадку - дякую!

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрый вечер!
А возможно ли добавить в какое-то будущее обновление функционал в пункт 3.7 выгрузки из магазина наценку помимо процентов и ещё фиксированную сумму?
К примеру 
Наценка 14 %, но не меньше, чем 75  грн.
Наценка 14 %, но не больше, чем 300 грн.
Это полезно, когда в одной категории находятся товары с очень большим диапазоном цен.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.11.2023 в 22:40, zaleha сказав:

Добрый вечер!
А возможно ли добавить в какое-то будущее обновление функционал в пункт 3.7 выгрузки из магазина наценку помимо процентов и ещё фиксированную сумму?
К примеру 
Наценка 14 %, но не меньше, чем 75  грн.
Наценка 14 %, но не больше, чем 300 грн.
Это полезно, когда в одной категории находятся товары с очень большим диапазоном цен.

Добрый день!

Пока такого в модуле нет, но и не планирую т.к. не затребовано. 

 

Вашу задачу можно сделать через кастомный код (пункт 4.3), например

if($product['category'] == 'Название категории'){
  $limit = 75; //наценка не выше
  
  $markup = $product['price'] * 0.14;
  if($markup > $limit){
    $markup = $limit;
  }
  
  $product['price'] += $markup;
}

 

или по id категории

if($product['category_id'] == 245){
  $limit = 75; //наценка не выше
  
  $markup = $product['price'] * 0.14;
  if($markup > $limit){
    $markup = $limit;
  }
  
  $product['price'] += $markup;
}

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Доброго часу.

Фід для ФБ, основний UA пішов добре, без помилок.

Треба додати мовний фід RU.

Деякі помилки ручками треба буде виправити.

Головна помилка поле Overview.

Можливо додати таке поле?

Заздалегіть дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 19.11.2023 в 16:15, omega2 сказав:

Доброго часу.

Фід для ФБ, основний UA пішов добре, без помилок.

Треба додати мовний фід RU.

Деякі помилки ручками треба буде виправити.

Головна помилка поле Overview.

Можливо додати таке поле?

Заздалегіть дякую.

Доброго дня!

1) В списку фідів внизу зелена кнопка - додаєте фід, назвати можна наприклад googleru і копіюєте налаштування з google

2) В налаштуваннях вибираєте рос

3) В пункті 4.2 додаєте $data['product_type'] = true;

4) В пункті 3.10 зліва сайт/ правіше сайт/ru - правіше в посиланні заміну робить. Це якщо у вас є для ру приставка ru в посиланнях

 

Що саме хочете вручну виправлять? Я думаю можу дать рекомендації в залежності що потрібно

За Overview. перший раз чую - це що таке?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

19.11.2023 в 18:28, Exploits сказал:

Що саме хочете вручну виправлять? Я думаю можу дать рекомендації в залежності що потрібно

Довжина назви товару, "издержки" перекладу, деякі слова довше на різних мовах

19.11.2023 в 18:28, Exploits сказал:

За Overview. перший раз чую - це що таке?

Тут треба робити скоріш за все звіт та приводити скріншоти. Я постараюся це зробити.

Зараз роблю експеримент, може і відпаде питання по Overviev, це по типу підставляється інша мова...

О, ще питання

 

Screenshot_12.thumb.png.3049d5d3f71c2c0db90c37ddd9b4d20d.png

Де брати гугл_продукт?

Змінено користувачем omega2
Дополнение
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 19.11.2023 в 19:35, omega2 сказав:

Довжина назви товару, "издержки" перекладу, деякі слова довше на різних мовах

Тут треба робити скоріш за все звіт та приводити скріншоти. Я постараюся це зробити.

Зараз роблю експеримент, може і відпаде питання по Overviev, це по типу підставляється інша мова...

О, ще питання

 

Screenshot_12.thumb.png.3049d5d3f71c2c0db90c37ddd9b4d20d.png

Де брати гугл_продукт?

В пункті 3.7 зробіть співвідношення категорій https://unixml.pro/set/export/3-7

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрый день! Столкнулся с такой проблемой: Мерчант Гугла заблокировал аккаунт по причине "Несоответствие языка"  хотя уже несколько лет не трогал никакие настройки в выгрузке фида и все работало нормально. На сайте две языковые версии украинская и рус язык выгрузки фида всегда стоял русский. После запроса проверки получил ответ "Язык фида данных отличается от языка сайта"  и больше ничего

Запрашиваю звонок от гугла, но уже неделю не реагируют. В приведенном примере страницы с товаром, где ошибка, посмотрел - все нормально , нет смешивании языка.

Может кто сталкивался с проблемой и может подсказать?

Змінено користувачем Vladkh
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. Коли роблю вигрузку в XML Prom...в url продукта символ & заміняється на &

 

Приклад

Потрібно https://freerider.in.ua/index.php?route=product/product&product_id=28756

А вигружає https://freerider.in.ua/index.php?route=product/product&product_id=28756

 

Підскажіть будь ласка як поправити

Змінено користувачем Freerider
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.11.2023 в 10:26, Vladkh сказав:

Добрый день! Столкнулся с такой проблемой: Мерчант Гугла заблокировал аккаунт по причине "Несоответствие языка"  хотя уже несколько лет не трогал никакие настройки в выгрузке фида и все работало нормально. На сайте две языковые версии украинская и рус язык выгрузки фида всегда стоял русский. После запроса проверки получил ответ "Язык фида данных отличается от языка сайта"  и больше ничего

Запрашиваю звонок от гугла, но уже неделю не реагируют. В приведенном примере страницы с товаром, где ошибка, посмотрел - все нормально , нет смешивании языка.

Может кто сталкивался с проблемой и может подсказать?

Добрый день! Верояно вы добавили язык. В зависимости от версии модуля надо сделать следующее

Если модуль версии 5 то в пункте 7 добавьте

$product['url'] = str_replace(HTTPS_SERVER, HTTPS_SERVER . 'ua/', $product['url']);

 

Если модуль 7 версии то в пункте 4.3 это же. 

Там где ua - если префикс отличается то поставьте ru или другой какой у вас идет

 

В 20.11.2023 в 10:30, Freerider сказав:

Доброго дня. Коли роблю вигрузку в XML Prom...в url продукта символ & заміняю на &

 

Приклад

Потрібно https://freerider.in.ua/index.php?route=product/product&product_id=28756

А вигружає https://freerider.in.ua/index.php?route=product/product&product_id=28756

 

Підскажіть будь ласка як поправити

Пром це не сприймає? Там має були заміна & на &

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20.11.2023 в 11:01, Exploits сказал:

Добрый день! Верояно вы добавили язык. В зависимости от версии модуля надо сделать следующее

Если модуль версии 5 то в пункте 7 добавьте

$product['url'] = str_replace(HTTPS_SERVER, HTTPS_SERVER . 'ua/', $product['url']);

Добавляю в пункте 7 верно? 

Я сейчас поставил выгрузку в вид язык украинский, думал может поможет, но проверку не прошел, при такой выгрузке код тот же вписывать? Или вернуть назад русский лучше?

Змінено користувачем Vladkh
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.11.2023 в 11:11, Vladkh сказав:

Добавляю в пункте 7 верно? 

Я сейчас поставил выгрузку в вид язык украинский, думал может поможет, но проверку не прошел, при такой выгрузке код тот же вписывать? Или вернуть назад русский лучше?

в 7 верно. если у вас для той языковой версии что выбрана в фиде есть приставка на сайте - то код нужен с тем префиксом. или проще дайте доступы в админку в лс я посмотрю

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20.11.2023 в 11:44, Exploits сказал:

в 7 верно. если у вас для той языковой версии что выбрана в фиде есть приставка на сайте - то код нужен с тем префиксом. или проще дайте доступы в админку в лс я посмотрю

Скинул вам в личку, спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.