Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

301 редирект при удалении дублей


Recommended Posts

Добрый день, удаляю с сайта дубли товаров , знаю что нужно делать редирект 301 на товар который остался. Подскажите как делать эти редиректы и можно ли их делать часто (50-100 редиректов)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15 минут назад, Otvet сказал:

а откуда эти дубли взялись?

это не совсем идентичные дубли, например гайка есть слевой резьбой и правой резьбой, это были два товара. Щас решили делать один товар и добавлять опцию "левая резьба" , "правая резьба". Когда добавляли эти товары не подумали о том что гугл не поймет какой именно товар нужно ранжировать. И бывает на товары которые нужно показывать гугл показывает его модификацию

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 часов назад, Otvet сказал:

самый безопасный способ

 

я могу в ручную вставлять туда урл удаленной страницы и урл той на которую редирект делать? или как он работает?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.