Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Убрать доставку


Recommended Posts

Добрый день!
Не могу понять как сделать чтобы товар можно было оплатить без адреса доставки...
Товар цифровой просто.

https://monosnap.com/file/Mzb1AwHkGk9UWR4zGMmXSUHEwYli0O#

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Изменить товару признак "Требуется доставка" нет.

@appleuastore  Вы же массово делаете сайты на заказ и уже давно. И до сих пор не знаете таких элементарных вещей.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, shoputils сказал:

Изменить товару признак "Требуется доставка" нет.

@appleuastore  Вы же массово делаете сайты на заказ и уже давно. И до сих пор не знаете таких элементарных вещей.

Стоит нет

Никогда не делал магазины цифровых товаров и инфы крайне мало (толковой инфы а не видео или мануалы от таких же "знатоков" как я)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 минуты назад, appleuastore сказал:

Стоит нет

Никогда не делал магазины цифровых товаров и инфы крайне мало (толковой инфы а не видео или мануалы от таких же "знатоков" как я)

Просто зашейте рандомный адрес в код (контроллер для метода оплаты), если принимаемый адрес пуст.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, likesmartass сказал:

Просто зашейте рандомный адрес в код (контроллер для метода оплаты), если принимаемый адрес пуст.

Я думаю не нужно изобретать велосипед, окстор (опенкарт) создан для продаж, и должно быть решение

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


7 минут назад, appleuastore сказал:

Я думаю не нужно изобретать велосипед, окстор (опенкарт) создан для продаж, и должно быть решение

 

Какое решение Вы хотите? Опенкарту, чтобы показать методы оплаты нужен адрес, чтоб по региону выдать список оплат. Если адреса нет, то списка нет.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добавить любой способ оплаты и доставки по - умолчанию. Скрыть стилями, правками итп...

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Tom сказал:

Добавить любой способ оплаты и доставки по - умолчанию. Скрыть стилями, правками итп...

 

я так понимаю там на сайте микс, и товары с доставкой и без.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.