Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оформление заказа, ошибка SyntaxError: JSON.parse: unable to parse value


Feword

Recommended Posts

Версия магазина: ocStore v1.5.3.1

Изменения в файлы скрипта не вносил

Хостинг: hostinger.com.ua

Проблема: Возникла проблема при оформлении заказа на 2 шагу,

При нажатии кнопки "продолжить" что бы перейти к шагу 3 появляется JS окошко браузера с ошибкой "SyntaxError: JSON.parse: unable to parse value"

обнаружил после того как хотел проверить модуль яндекс оплат, до этого не пробовал оформить заказ (пользуюсь 4 день) Думал виноват модуль, удалил его, но ошибка не исчезла.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Респет за деликатность в скрине.

Переменная payment_address не определена. Почему? Не знаю. Надо смотреть код. Знаю, что неопределенность это переменной приводит к появлению Notice, который Вы наблюдаете. А этот Notice нарушает целостность всего json-объекта и javascript не может обработать полученный json-объект как объект. Рекомендую для начала почистить кеш сайта и кеш vqmod.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.