Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Продам и интегрирую разработку обмена OpenCart c 1C


Recommended Posts

Здравствуйте. Недавно по роботе задался себе вопросом как полностю интегрировать среду 1С с сайтом на Опенкарт. Вопрос ришон. Полный обмен данными с 1С. Заказы, товары, Групи товаров, атрибути, картинки на товар, описание на количество языков в сайте. Фактически полний обмен. Вопросы по цене на [email protected]

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


привет! Сколько времени занимает выгрузка (обновление) товара на сайт из 1С. интересует 50000 товаров. Спасибо

Здравствуйте. Для примера 24000 товара меньше 1 минуты
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Фантаст да и только! Кирюш ты не только двоечник судя по ошибкам, но и КИДАЛА :wink:

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Спасиба. ДА можеть и русский я не очень хорошо знаю. Так как сам с Украины. Не спорю. По поводу кидала? Простой ответ. Попал на человека который сам нарваный + к тому не вровнаценный псих, который с мозгами не варить. Прочитайте коменты, для чего же там люди откликаються.http://www.drupal.ru/node/69631 ... Как говориться учись читать не по строкам а по буквам... Да и дальше. Обмен токой возможен. Для начало поднимите литературу, мала подсказка MySQl учите люди у будете всё знать. Да ладно не буду...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Здравствуйте. Для примера 24000 товара меньше 1 минуты

Вот где заключается фантастика :-D
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.