Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужен модуль для загрузки файлов по категориям и вывода списка файлов на отдельной странице.


Recommended Posts

Доброго времени суток, форумчане!

Появилась такая задача: заказчик хочет размещать на сайте PDF файлы, которые будут разбиты по категориям и доступны для скачивания на отдельной странице сайта. Что-то на подобие новостей, только без текста, название файла, категория и ссылка для скачивания. Кто-то решал такую проблему? Может кто-то подсказать куда копать, или может быть есть хотя бы частично что-то готовое? Буду очень благодарен за любую помощь. Ничего пока в голову не приходит. Прикрепление файлов к карточкам товара - не то.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Помочь... но не на столько же... Судя по нику, там работы по адаптации на 2.3 на пару чашек кофе.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Tom сказал:

Помочь... но не на столько же... Судя по нику, там работы по адаптации на 2.3 на пару чашек кофе.

Уже посмотрел, самое то. Благодарствую. Буду колдовать.)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.