Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

название сайта на разных языках


Recommended Posts

у меня сайт на украинском и русском языках, на товары есть вкладка языков, а как сделать титл на главной странице? Почему то в настройках витрины нету вкладки украинский язык

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


да у меня перевод стоит, вот не пойму как сдлать на главной страницы разные титлы, на товарах и категориях все ок, а на главной я так понимаю задается титл в настройке ветрины

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


да у меня перевод стоит, вот не пойму как сдлать на главной страницы разные титлы, на товарах и категориях все ок, а на главной я так понимаю задается титл в настройке ветрины

Тогда можно сделать по аналогии предложенной мной ниже

https://opencartforum.com/topic/10648-title-description-keywords-robots-на-страницах-контакты-карта-сайта-а/page__fromsearch__1

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.