Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Необходима подсказка, какой модуль использован


VladislavGridasov

Recommended Posts

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, какой модуль используется на данном сайте:

https://kvitu.in.ua/byketu/116-buket-iskusstvennyy-buton-rozy-dutyy-57sm-v-up-12sht-g-7-r-6-

Т.е. в карточке товара можно указать стоимость за упаковку, за 1 цветок и стоимость одного цветка. И при клике на "+", счетчик добавляет еще одну упаковку к заказу, а не один цветок.

Версия ocStore 2.3.0.2

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Насколько я вижу, то в каждом товаре идет цена уже за упаковку. А цена за шт и количество в упаковке идут чисто для справки, и ни в каких расчетах не участвуют. 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


40 минут назад, Blondi сказал:

Насколько я вижу, то в каждом товаре идет цена уже за упаковку. А цена за шт и количество в упаковке идут чисто для справки, и ни в каких расчетах не участвуют. 

 

Но данные в этом блоке прописываются где-то в админке. Там точно должен стоять какой-то модуль, и я бы хотел, с вашей помощью выяснить, какой именно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28 минут назад, VladislavGridasov сказал:

Но данные в этом блоке прописываются где-то в админке. Там точно должен стоять какой-то модуль, и я бы хотел, с вашей помощью выяснить, какой именно.

 

Готового не встречала. Могу сделать аналогичный функционал 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.