Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, что можно сделать?

есть сайт http://lampa-tut.ru/    сделан на ocStore 2.3.0.2.3

на нем около 70 000 тыс товаров. Не устраивает скорость работы, особенно для самой важной категории http://lampa-tut.ru/lyustry/

Что предпринимали:

Сжали все картинки и скрипты

Кэширование в .htaccess (прикрепленный файл)

Перенос на SSD, кэширование и сжатие на серваке (прикрепленный скрин)

Проставление индексов в базе + SuperDruid - Premium DB Indexes v1.5(скрин1) и модуль V2 Кэш страниц (скрин2)

 

htaccess

2018-01-15 15_46_29-149.154.65.173_1500.jpg

скрин1.jpg

скрин2.jpg

Змінено користувачем Alexandr177
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1. Выключите фильтр и проверьте

2. Там причина в другом еще. В ЛС с бюджетом

Спойлер

Только сегодня настраивал 250k товаров - добились 0.3 с (было 3-9 с) на холодную без кешировщика, с Jet Cache 0.015

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Насколько я знаю, кеширование на серваке - это еще OPcache и Memcache(d) - на ваших скринах я не вижу их, а не только статика nginx.

Попробуйте их еще настроить и включить. Или воспользуйтесь услугами специалистов - но это будет дороже. 

Я сам ковырял сайт, все же было интересно. Хотя модуль JetCache будь он для 1.5.5.1.2 приобрел бы) Дополнительно не помешал бы. Может быть вышло бы выйти с 0,34с TTFB

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.