Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

madehtml5

Пользователи

Информация

 • Пол
  Не определился
 • Город:
  Маріуполь

Recent Profile Visitors

5,967 profile views

madehtml5's Achievements

Collaborator

Collaborator (7/14)

 • Very Popular Rare
 • Dedicated Rare
 • First Post
 • Collaborator
 • Week One Done

Recent Badges

106

Reputation

 1. https://zn.ua/amp/WORLD/minskie-sohlashenija-na-vremja-ostanovili-nastuplenie-rossijan-olland.html Сам собі протиріччиш, в цілому я тому і задав питання чому ви обидва кацапською пишите. Бо це яскрава позиція хто ви і за що. Армія здобувана Турчиновим і Порошенко, це звичайно погано, а от помиритися десь посередині це ваша мрія. Про міни -> 2 поранення, весною і літом, маю щоб таке як ти поливав мене брудом бо ти любиш кацапів
 2. мої відповіді труть, аругментів чому расейською немає - подобається жити в кацапії живіть
  Про модулю вдячний, давайте ще справу громад дуже нам допомогають.
 3. Черговий раз піднімемо питання доцільності використання кодування взагалі і згадаємо порушення GNU по якій розповсюджується все що пов'язано з opencart чи в черговий раз закриємо очі і продовжимо використовувати баговане, що створює геморой всім від розробника до користувача?
 4. хлопчик ти з фсб чи з ольгіно? Давай трошки проаналізуємо що ти наговорив: 1) претензія до моїх слів за українську з фразою: " если в теории представить что русские тоже перейдут на укр мову.. как быть тогда" 2) претензія "как быть с немыми людьми? они ни на каком не говорят ни на рус ни на укр.. что с ними будете делать.. тоже стрелять?" Перша теза - маячня із розряду "а що буде якщо прилетять марсіани, як це вплине на сприйняття нам смаку бургерів?" Але під нею намагався просунути наратив мовляв "українська не важлива". Друга теза - мова шла про бойові дії на фронті - знову вигадка про те що людей з порушенням слуху і мови відправляють на фронт Далі йдемо по твоїм коментарям черговий наратив: "ага.. там вообще никого нет.. я то как раз и в курсе.. просто многое нельзя озвучивать.." Знову гра в конспірологію і навіювання всякого гів...а аби забалакати тему І в кінці ми маємо: "Просто постарайтесь думать чуть глубже и масштабнее, не смотрите на то что лежит на поверхности... вот прям постарайтесь, 100% это вам пригодится.. Всем добра!" Що в цілому - забалакав тему, висловив пару конспірологічних висловлювань мовляв в армії навіть німі воюють і не "фсетак адназначна" Так що ти хлопчик перднув із своїми коментарями в воду - тут розумні люди, а не стадо із расеї не пройде номерок. Все що ти на плів немає відношення до реальності і направлене лише на відволікання від теми і чергове просування всякої маячні про ЗСУ і Україну. А до автора теми - ось вам приклад як рузьке маніпулює по завітам гебельса і ось який буде результат якщо продовжувати жити в парадигмі рузької мови -> будуть непомітно просувати всякі тези аля як тут "в ЗСУ вже навіть глухі і німі воюють", "українська не є важливою", "українська не робить вас українцем" і т.д. от такі непомітні штришки роблять свою справу в майбутньому кажу як житель Маріуполя де це відбувалося в промислових мастабах і де це було більше помітно ніж в інших куточках України.
 5. 1) те що в країні керують зрадники і ідіоти не робить ймовірність переходу кацапні на нормальну українську. Не треба бути арестовичем -> не перекручуєте факти і не несіть маячню 2) з приводу німих -> таке враження що хтось в комп'ютерні ігри переграв.
 6. 1) Як перейдуть будем говорити на цю тему, поки все вами сказане маячня. 2) на війні немає "німих" якщо ви не в курсі
 7. Так безумовно, але тут вам претензія не в тому якою мовою ви спілкуєтеся, а в тому що в публічному просторі ви використовуєте мову окупанта завдяки чому він може читати нашу інформацію. З приводу фронту -> вдень всі говорять на чому хочеш, але в ночі всі навіть іноземці переходять на українську. Бо в ночі на війні мені всеодно хто ти якщо не знаєш своєї мови то автоматом ти ворог який може вбити. Тепер перенесіть цю істину на ваш пост: 1 тепер ворог почне ставати "грузинами, казахами і т.д." щоб отримати допомогу від українців 2 черговий привід насувати нам за "нацизм" робіть висновок чому вам таке написав. П.с. я сам з російськомовного регіону, але перейшов на українську бо спілкуючись російською ви залишаєтесь в парадигмі російського впливу бо споживаєте російськомовний контент і далі, а там вам крадькома розкажуть пропаганду, яка потім може вилитись в рішення вибрати якогось керманича що буде будувати дороги, а не озброєння коли ворог нападає.
 8. Ок. Тоді чого так рвеш одне місце за терористів?
 9. Кожна копійка в бюджет 404 це патрон/ракета в сторону України
 10. А треба бути в окопі, щоб бути причетним до вбивства українців?
 11. Можна дізнатися про твою "чалавечность"? В чому вона проявляється конкретно? Що ти зробив проти вбивства українців?
 12. А чому ви не почнете з себе? На расіянській написали щоб кацапи зрозуміли, що потрібно тепер мімікрувати під українців? Не дивує, що он вам вже написали в черговий раз оправдання і ще й напихали в різній формі "мі внепалітікі, но ві самі вінаваті чтіо мі вас убіваєм і йєто правільно!."?
×
×
 • Create New...

Important Information

On our site, cookies are used and personal data is processed to improve the user interface. To find out what and what personal data we are processing, please go to the link. If you click "I agree," it means that you understand and accept all the conditions specified in this Privacy Notice.