Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Нужна доработка шаблона


Recommended Posts

Привет друзья.

Вот мой проектик - come2play.ru

Мне необходимо куда то "присобачить" контакты, чтобы это выглядило аккуратно и в то же время замечалось сразу. Мне нравится как реализовано тут - oneplay.ru

Кто может мне в этом помочь?

Skype: efremovart

тел.: 89151049963

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Это шаблон или сами дизайн делали?

Если сами,то не совсем понятно в чем проблема.Запихните в тот же div с логотипом например и сдвиньте вправо.Ну а если нужно чтобы заполнялось это поле с админки,то это конечно гемморой намного больше.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Это шаблон или сами дизайн делали?

Если сами,то не совсем понятно в чем проблема.Запихните в тот же div с логотипом например и сдвиньте вправо.Ну а если нужно чтобы заполнялось это поле с админки,то это конечно гемморой намного больше.

Это шаблон, я не знаю как там что и куда запихнуть :) Мне надо прикрутить в отдельном небольшом блочке или после лого, аккуратные контакты, которые можно выделить и скопировать...

Если можете помочь, пишите.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.